„Bylinėjimosi strategijos vystymas LGL“ 2012 07 – 2012 12

„Bylinėjimosi strategijos vystymas LGL” (angl. Developing litigation strategy for LGL) – tai šešių mėnesių trukmės (2012 m. liepa – gruodis) projektas, kurį su Atviros visuomenės instituto „Pagalbos fondu“ (OSFI) ir ILGA-Europe parama įgyvendina LGL.

Pagrindiniai šio projekto tikslai yra išvystyti ilgalaikę nacionalinę bylinėjimosi strategiją LGBT teisių srityje bei padėti organizacijai suvokti savo potencialą ir galimybes kartu padidinant LGL narių praktinius gebėjimus ir žinias.

Šio šešių mėnesių projekto veiklos susideda iš ekspertinės analizės ir bylinėjimosi strategijos LGL sudarymo. Sudarius bylinėjimosi strategiją, 2012 m. lapkričio mėn. buvo organizuojamas praktinis seminaras-diskusija. Šiame renginyje, kuriame dalyvaus LGL atstovai, kitų žmogaus teisių NVO atstovai bei teisininkai, buvo siekiama kuo geresnio šios bylinėjimosi strategijos pritaikymo atsižvelgiant į LGL galimybes, teisinę ir politinę situaciją Lietuvoje. Seminaru taip pat buvo siekiama suteikti jo dalyviams praktinių žinių apie strateginį bylinėjimąsi.

Strategija prieinama čia.

ilgalogo

 

OSF