LGBT* bendruomenės centro veikla

Nacionalinės LGBT* teisių organizacijos LGL biure yra įsikūręs LGBT* bendruomenės centras. Jame rasite su organizacijos veikla susijusios literatūros skaityklą-biblioteką, galėsite pasinaudoti nemokamu interneto ryšiu bei išgerti puodelį kavos ar arbatos. LGBT* bendruomenės centras yra atviras visiems draugiškiems ir geranoriškai nusiteikusiems lankytojams, norintiems daugiau sužinoti apie organizacijos vykdomą veiklą bei LGBT* asmenų žmogaus teisių padėtį tiek Lietuvoje, tiek kitose šalyse. Taip pat LGBT* bendruomenės centras savo patalpas atvers ir Jūsų pačių organizuojamiems renginiams.

LGBT* bendruomenės centras visus metus organizuoja įvairaus pobūdžio renginius: filmų peržiūras, kūrybines dirbtuves, seminarus, paskaitas ir kitus renginius. Projektinės veiklos ir akcijos yra skirtos margai it vaivorykštė Lietuvos LGBT* bendruomenei. Daugiau informacijos apie būsimus renginius rasite mūsų renginių kalendoriuje.

LGL biure įsikūręs LGBT* bendruomenės centras vis sparčiau tampa saugia erdve asmeniniam tobulėjimui, savo ir aplink esančiųjų pilietiškumo ugdymui bei kokybiškam ir prasmingam laisvalaikio praleidimui. Savanorių komanda – tai vienas iš stipriausių asociacijos LGL veiklos ramsčių. Organizacijoje darbuojasi tiek savanoriai iš Lietuvos, tiek ir iš įvairių kitų užsienio valstybių. Visi jie skiria savo laiką, idėjas, energiją bei patirtis, taip prisidėdami prie asociacijos LGL tikslų įgyvendinimo ir visokeriopai praturtindami jos veiklą.

Siekiame suburti motyvuotą ir reikiamų žinių bei įgūdžių turinčią savanorių komandą, įgalintą naudotis asociacijos LGL suteikta platforma savo idėjoms bei projektams įgyvendinti. Kartu mes galime daugiau!