Imantis iniciatyvos dėl integruotos visuomenės 2012 10-2013 07

Su šiuo EST projektu, LGL tikisi sukurti naujas priemones, kreipiantis į vietinę LGBT jaunimo bendruomenę, sujungiant mūsų žinias ir patirtis su savanorių šviežiomis idėjomis ir kūrybingomis iniciatyvomis, tam, kad įveiktume homofobiją ir socialinę atskirtį Lietuvoje ir Europoje.

Šis projektas leidžia LGL stiprinti ir plėtoti tarptautinį ryšius ir paskatina jaunų LGBT žmonių dalyvavimą organizacijos veiklose.

EST savanoriai turi galimybę kontaktuoti su tarptautiniais partneriais ir dalyvauti vietiniuose bei tarptautiniuose projektuose. Tai paskatins savanorių žinias apie aktyvizmą Europos lygmeniu ir apie LGBT susiduriamas problemas Lietuvoje.

Mūsų tuometinės savanorės  yra Caren iš Turkijos ir Joana iš Portugalijos. Jos buvo susijusios su administracinėmis veiklomis ir buvo atsakingos už tarptautinius LGL projektus. Jos taip pat padėjos ruoštis Baltic Pride 2013, kuris vyko Vilniuje. Nepaisant to, šios savanorės vis tiek turi laiko ir erdvės plėtoti savo pačių projektus EST programoje.

Susipažinkite su tuometinėmis savanorėmis:

EVSvolunteer_JoanaVardas: Joana Estrela Barbosa

Gimtoji šalis: Portugalija

Apie savanorę: 2012 m. Porto universiteto Menų fakultete baigiau komunikacijų dizaino specialybę. Viena didžiausių mano aistrų – žmonių išsakytas mintis paversti komiksais. Be to, turiu „liguistą“ pomėgį žiūrėti laidą „Wipeout UK“.

 

EVSvolunteer_CerenVardas: Ceren D. Baykotan

Gimtoji šalis: Turkija

Apie savanorę:  2007 m. baigiau Hacettepe universitetą Ankaroje ir gavau bakalauro laipsnį anglų kalbos lingvistikos srityje.2006 metais paskutiniame bakalauro studijų kurse Anadolu universitete nuotolinių studijų būdu įgijau užsienio prekybos asociato laipsnį. Toliau studijavau Sakarya universitete ir 2011 m. įgijau magistro laipsnį tarptautinių santykių srityje. Šiuo metu Sakarya universiteto Tarptautinių santykių fakultete studijuoju doktorantūrą. Domiuosi lyčių studijomis, myliu gyvūnus, mėgstu būti gamtoje, plaukioti, daryti pilateso pratimus bei žiūrėti filmus.