Klubai, barai, restoranai ir viešbučiai

Vilniuje LGBT asmenys gali rinktis iš kelių LGBT ar jiems draugiškų barų ir klubų.

Kalbant apie LGBT asmenims skirtas vietas, Vilnius gali pasiūlyti du dėmesio vertus klubus. Pirmasis ir didžiausias iš jų – klubas „SOHO“, kuriame galėsite mėgautis skambančia šokių muzika, dvejomis šokių aikštelėmis bei maloniu aptarnavimu. Nuo 4:00 iki 23:00 įėjimas yra nemokamas, o nuo 23:00 iki 1:00 ir nuo 1:00 iki 4:00 tai atitinkmamai kainuos 10 ir 20 litų.

Vakarėliai, dažniausiai merginoms, organizuojami klube „Relax“. Apie vyksiančius renginius organizatoriai paskelbia Facebook’e.

Kartais Gender Wrongs organizuoja vakarėlius įvairiose vietose VIlniuje ir Kaune.

Be minėtų barų ir klubų, taip pat siūlome atkreipti dėmesį į „LGBT friendly“ lipduku pažymėtas vietas.

Rekomenduojame apsilankyti kavinėje „Cafe de Paris“. Dėl savo originalaus interjero bei atpalaiduojančios bohemiškos atmosferos, ši vieta ypač populiari tarp meniškos sielos jaunimo. Dienos metu – tai jauki kavinė, o sutemus, tai populiarus klubas. Baras-restoranas. „Cozy“ – tai madinga vieta, kurioje galima ne tik smagiai pavakaroti, bet ir puikiai pradėti dieną itin skaniais pusryčiais. Mes taip pat rekomenduojame jazo barą „Paviljonas“, pasislėpusį parke, netoli LGL biuro. Dar daugiau draugiškų vietų galite rasti Friendly Vilnius.

Be Vilniaus, lankytinų LGBT / LGBT friendly vietų galima rasti Klaipėdoje ir Kaune. Kaune rekomenduojame aplankyti kavinę „Kultūra“.

Jei planuojate viešnagę Vilniuje, rekomenduojame LGBT* draugišką viešbutį „Neringa“, esantį pačiame miesto centre.