Klaipėdos teismas: nesislepiantys gėjai patys kalti, kad internautai juos apipila purvais

Teismas paskelbė neskundžiamą verdiktą – Lietuvoje nėra vietos homoseksualiems asmenims, praneša naujienų portalas 15 min.lt. Geriausia jiems likti kur nors šešėlyje ir neviešinti savo asmeninio gyvenimo, juoba nedemonstruoti šiltų jausmų, kad tik neįžeistų žmonių, kuriems priimtinesnės tradicinės šeimos vertybės.

Klaipėdos apygardos teismas patvirtino sausio pabaigoje paskelbtą Klaipėdos miesto apylinkės teismo nutartį, kuria pagrįstu buvo pripažintas prokuroro atsisakymas pradėti tyrimą dėl homoseksualių asmenų užgauliojimo socialiniame tinkle „Facebook“. Sprendžiant iš pastarosios nutarties, nebijantys viešai apie netradicinę lytinę orientaciją prabilti asmenys turėtų gerai pagalvoti, ar tokiu „ekscentrišku elgesiu“ neįžeidžia kitų žmonių pažiūrų.

Pasak teismo, dviejų besibučiuojančių vyrų nuotrauka buvo paskelbta viešai, ne tik draugams ar bendraminčiams, nors tokią galimybę socialinis tinklas suteikia, todėl „šiuo veiksmu galima įžvelgti siekimą tyčia paerzinti ar šokiruoti kitokias pažiūras turinčius asmenis ar paskatinti neigiamų komentarų parašymą“.

Visą Eglės Digrytės straipsnį skaitykite portale 15min.lt.