Aktorė Ellen Page: „Atsiskleidimas yra geriausias mano gyvenimo sprendimas“

„Oskarui“ nominuota kanadietė aktorė Ellen Page interviu tikino, jog viešas homoseksualumo pripažinimas yra geriausias jos gyvenime priimtas sprendimas. Didelio populiarumo sulaukusiame Holivudo filme „Džuno“ pagrindinį vaidmenį atlikusi aktorė apie savo lytinę orientaciją viešai prabilo 2014 metų Valentino dieną.

„Nutariau nebeslėpti homoseksualumo, nes užplūdo melancholiška nuotaika, stigo įkvėpimo. Jaučiau kaltę, kad slepiu savo lytinę orientaciją. Tai apsunkino mano santykius su kitais žmonėmis, todėl nusprendžiau: atėjo metas atsiskleisti,“ – atviravo E. Page. „Iki šiol tai – geriausias mano kada nors priimtas sprendimas. Iš karto pasijutau kitu žmogumi,“ – tikino aktorė.

Populiari aktorė tikisi, jog šis poelgis paskatins ir jos gerbėjus nebeslėpti savo lytinės orientacijos: „Pasijutau laiminga ir laisva. Gyvenimas tapo ne toks sudėtingas. Nuo pečių nusimečiau nelengvą naštą, kurios net neįtariau nešiojanti.“

Paklausta apie tėvų reakciją į homoseksualumą, aktorė sakė: „Jie buvo labai sujaudinti ir visiškai mane palaikė. Turiu nepaprastai supratingus tėvus.“ „Suprantu, jog ne visiems taip pasiseka, todėl dar labiau vertinu tėvų meilę ir paramą,“ – pabrėžė E. Page.