Kvietimas dalyvauti „Vaivorykštės dienų“ menų parodoje

Ar tu esi gerai žinomas menininkas? O galbūt trokšti tokiu tapti? Ar norėtum, kad tavo darbai būtų eksponuojami parodoje ir padėtų rinkti lėšas LGBT* bendruomenės reikalams?

Jei taip, tuomet esi tai, ko ieško LGL!

Asociacija LGL šių metų gegužės 14 dieną planuoja surengti puikią parodą, kuri bus tuo metu vyksiančių „Vaivorykštės dienų“ dalis (IDAHOT 2015).

Tavo darbų tematika turėtų būti susijusi su lytiškumu, LGBT* patirtimis ar LGBT* jaunimu – pasauline šių metų IDAHOT tema. Tai gali būti paveikslas, nuotrauka, dizaino konceptas arba bet koks kitas autorinis darbas!

Menininkai bus kviečiami eksponuoti savo darbus ir, jei pageidaus, surengti trumpą pristatymą. Priimsime ir anoniminius darbus, tačiau tokiu atveju norėsime gauti ir trumpą darbų aprašymą – tam, kad parodos lankytojai galėtų susidaryti geresnį vaizdą apie darbų, jų idėjų ir simbolių reikšmę.

Kaip vyks lėšų rinkimas?

Šio renginio tikslas yra surinkti lėšas labai svarbiam ir puikiam Lietuvos LGBT* bendruomenės renginiui, kuris 2016 metais vyks Vilniuje – Baltic Pride 2016.

Greičiausiai pastebėjote, jog pasiruošimas tam, kad šis renginys būtų puikus, nepamirštamas, įkvepiantis, jau prasidėjo.

Mes pradėjome jam ruoštis iš anksto, nes norime, kad tai būtų legendinis įvykis – ir dalyvaudami parodoje jūs turite galimybę prie to prisidėti. Jūsų darbai bus eksponuojami parodoje, ir, jei norėsite, galėsite juos parduoti. Darbų kainą nustatysite jūs patys, o sutartinė gautos sumos dalis keliaus į specialų Baltic Pride 2016 fondą/

Jūsų darbų nuotraukos ir trumpo aprašymo laukiame iki balandžio 15 dienos.

Jei turite klausimų, būtinai rašykite mums alice@gay.lt