Žaidimas „PAŽINK“ padės pažinti patiriančius diskriminaciją

Šiandien prasideda virtualus edukcinis žaidimas „PAŽINK“, kuris kviečia pasitikrinti žinias ir geriau pažinti visuomenės grupes, patiriančias diskriminaciją dėl amžiaus, negalios, lyties, rasės, religijos ar įsitikinimų, seksualinės orientacijos. Žaidimą galima žaisti internete www.zaidimas.pazink.org.

Jo dalyviai sužinos daug įdomių faktų apie skirtingas visuomenes grupes, žmogaus teises bei nelygybę įvairiose srityse – politikoje, medicinoje, darbo rinkoje ir kitose. Tikimasi, kad žaidimas prisidės mažinant diskriminaciją ir ugdant visiems atvirą visuomenę.

Pagrindinis žaidimas vyks 2012 m. spalio 22 – lapkričio 18 d. Jo metu daugiausiai žinantys ir greičiausi žaidėjai galės laimėti vertingų prizų – planšetinį kompiuterį „iPad“, grotuvus „iPod touch“, pramogas „Snow arenoje“ ar skrydį oro balionų virš gražiausių Lietuvos vietovių. Norintys pasitikrinti žinias, tačiau nesiekiantys laimėti prizų, galės išbandyti žaidimą ir vėliau.

Žaidimas „PAŽINK“ – viena iš projekto „C.A.F.E.: keisk požiūrį – siek lygybės“ veiklų, kurias finansuoja Europos Komisija pagal Europos Bendrijos bendrojo užimtumo ir socialinio solidarumo programą PROGRESS (2007–2013) ir LR valstybė. Projektą įgyvendina Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba kartu su partneriais – Lietuvos neįgaliųjų forumu ir Lietuvos gėjų lyga. Projekto veiklas taip pat vykdo Moterų informacijos centras, Tautinių bendrijų namai, Naujų religijų tyrimų ir informacijos centras, Lietuvos pensininkų sąjunga „Bočiai“ ir Lietuvos jaunimo organizacijų taryba.

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis:
Henrika Varnienė, Lietuvos neįgaliųjų forumo Administracijos direktorė, tel. 867472512,