Rugpjūčio 26 dieną diskutavome po filmo „Berniokė“ peržiūros

Rugpjūčio 26 d. susitikome Vilniaus LGBT* festivalyje „Kreivės“ kino teatre „Skalvija“, kuriame vyko filmo „Berniokė“ (angl. Tomboy) premjera. Dramoje įtaigiai atskleidžiama lyties tapatybės svarba žmogiškuose santykiuose.

Po „Berniokės” peržiūros neskubėjome namo, pasivaišinome gėrimais bei aptarėme filmo įspūdžius su bendraminčiais ir svečiais iš užsienio. Diskusijoje Islandijos studentų Queer organizacijos atstovė Ugla Stefanía Jónsdóttir ir organizacijos „TransGender Europe“ (TGEU) narys Noah Keuzenkamp. Kalbėjomės bei  turiningai ir smagiai praleidome laiką draugiškoje aplinkoje.

Kino centro kavinėje, premjeros svečiai ne tik aptarė įspūdžius po filmo, bet ir buvo kviečiami pasirašyti asociacijos LGL peticiją “KEISK,” remiančią LGBT* žmonių teisių užtikrinimą ir įtvirtinimą Lietuvoje.

Rupjūčio 26-28 d. asociacija LGL organizuoja renginių seriją translyčiams žmonėms, jų artimiesiems ir bičiuliams, žmogaus teisių aktyvistams ir ekspertams, kurios metu dalinsimės žiniomis, patirtimi, klausimais ir atsakymais bei transpica.

Plačiau apie renginius skaitykite čia.

eea_grants_320Renginys organizuojamas pagal Europos Ekonominės Erdvės finansinio mechanizmo NVO Programos Lietuvoje remiamą projektą „Link praktinio LGBT* teisių įgyvendinimo Lietuvoje“.