Rizikuodamas kalėjimu viešai atsiskleidė Nigerijos rašytojas

Rašytojas ir rinkodaros specialistas iš Nigerijos Kenny Brandmuse „Facebook“ paskyroje viešai paskelbęs esantis homoseksualus nepabūgo laisvės atėmimo bausmės rizikos. K. Brandmuse neslėpė ir to, kad yra infekuotas ŽIV. Autorius tikina ir toliau rašysiąs nesuprastiems ir diskriminuojamiems tėvynainiams.

„Vieną dieną, jau labai greitai, tai, kad kai kurie iš mūsų yra homoseksualūs, nebebus jokia naujiena, nes nauja karta jaus pagarbą kiekvienam žmogui, nepaisant jo lytinės orientacijos,“ – teigė K. Brandmuse. „Netolimoje ateityje ŽIV infekuotieji nebepatirs stigmatizacijos ir gyvens sveikiau ir ilgiau,” – vylėsi jis.

Rašytojas taip pat paragino tėvus kuo greičiau priimti savo vaikų lytinę orientaciją ir pasirūpinti jų lytiniu švietimu. „Gyvendami tylos kultūroje skatiname rizikingą lytinį gyvenimą,” – pabrėžė jis. K. Brandmuse pareiškimą gerbėjai sutiko palankiai.

Nigerijoje už homoseksualumą baudžiama iki 14-os metų laisvės atėmimo bausme. Viešas homoseksualių asmenų palaikymas taip pat užtraukia baudžiamąją atsakomybę.