Pasikeitė asociacijos LGL adresas

2016 metus nacionalinė LGBT* teisių organizacija LGL pasitiko persikeldama į naujas patalpas. Tikime, jog pokyčiai – visuomet į gera, tad LGBT centrą kviečiame aplankyti nauju adresu – Pylimo gatvė 21, Vilnius.

LGL biure veikiančiame LGBT* centre įsikūrusi su organizacijos veikla susijusios literatūros skaitykla, galima pasinaudoti nemokamu interneto ryšiu bei užsukti puodeliui kavos ar arbatos. LGBT* centras atviras visiems geranoriškai nusiteikusiems lankytojams, norintiems sužinoti daugiau apie organizacijos vykdomą veiklą bei LGBT* asmenų žmogaus teisių padėtį Lietuvoje.

LGBT centras visus metus  organizuoja įvairaus pobūdžio renginius: filmų peržiūras, paskaitas, kūrybines dirbtuves ir kitus renginius. Projektinės veiklos, renginiai, akcijos, seminarai – visa tai skirta margai it vaivorykštė Lietuvos LGBT* bendruomenei. Daugiau informacijos apie būsimus renginius rasite mūsų renginių kalendoriuje.

LGL biure įsikūręs LGBT* centras vis daugiau jaunų žmonių tampa saugia erdve tobulėti asmeniškai, ugdyti savo ir aplink esančiųjų pilietiškumą bei kokybiškai ir prasmingai praleisti laisvalaikį. Savanorių komanda – vienas iš stipriausių asociacijos LGL veiklos ramsčių. Asociacijoje darbuojasi tiek savanoriai iš Lietuvos, tiek ir iš įvairių užsienio valstybių. Visi jie aukoja savo laiką, idėjas, energiją bei patirtis, taip prisidėdami prie LGL tikslų įgyvendinimo ir visokeriopai praturtindami asociacijos veiklą.

Siekiame suburti motyvuotą ir reikiamų žinių bei įgūdžių turinčią savanorių komandą, kuri galėtų pasinaudoti asociacijos LGL suteikta platforma savo idėjoms bei projektams įgyvendinti. Kartu mes galime daugiau!

MAPPYLIMO