LGL sveikina su žiemos šventėmis: Laimingų „Baltic Pride“ metų!

2018-ieji Nacionalinei LGBT* teisių organizacijai LGL buvo jaudinančių iššūkių ir įkvepiančių laimėjimų metai. Jūsų paskatinimo ir paramos dėka LGL įgyvendino daugybę svarbių veiklų siekiant pagerinti LGBT žmogaus teisių situaciją Lietuvoje.

Šiais metais LGL įgyvendino eilę sėkmingų projektų. Ryškiausias jų – jau tradicija tapęs  „Vaivorykštės dienų“ festivalis, kurio metu Vilniuje buvo atidaryta pirmoji vaivorykštės spalvų perėja. Kartu su Lietuvos LGBT bendruomene dalyvavome ir „Baltic Pride“ eitynėse Rygoje. Šiemet taip patyrėme neapykanta LGBT bendruomenės interesams atstovaujančiai organizacijai motyvuotą homofobinį išpuolį, po kurio sulaukėme Užsienio reikalų ministerijos ir tarptautinių organizacijų bei institucijų paramos.

2018-uosius metus skyrėme pasiruošimui kitų metų birželio 4-9 dieną vyksiančiam „Baltic Pride“ 2019 festivaliui. Nors LGBT žmogaus teisėms priešiškos jėgos siekia pasipriešinti birželio 8 dieną vyksiančioms eitynėms „Už lygybę!“, užtikriname, kad eitynės įvyks kaip planuota, o „Baltic Pride“ 2019 įeis į LGBT žmogaus teisių judėjimo istoriją kaip sėkmingiausias ir ambicingiausias LGBT bendruomenės festivalis nepriklausomoje Lietuvoje.

Tai nebus įmanoma be Jūsų paramos. Tad maloniai kviečiame apsvarstyti galimybę į šventinių išlaidų sąrašą įtraukti auką „Baltic Pride“. Jūsų parama mums leis padaryti daugiau!