LGL ieško advokacijos vadovo (-ės)

Apie organizaciją:

Nacionalinė LGBT teisių asociacija LGL – vienintelė nepriklausoma nevyriausybinė organizacija Lietuvoje, kuri vienija lesbietes, gėjus, biseksualius ir translyčius (LGBT) asmenis nuo 18 metų, atstovauja ir gina jų teises.

1993-aisiais įkurta organizacija aktyviai kovoja su homofobija ir diskriminacija dėl seksualinės orientacijos ir lytinio identiteto Lietuvoje. Daugiau informacijos: www.lgl.lt, www.atviri.lt ir www.facebook.com/lgl.lt

Profesionalus, motyvuotas ir multikultūriškas kolektyvas – vienas didžiausių LGL privalumų, kuriantis jaukią darbo aplinką bei suteikiantis puikias sąlygas tobulėti.

Kviečiame prisijungti prie nuolat augančios LGL darbuotojų komandos!

Šiuo metu organizacija ieško: Advokacijos vadovo (-ės)

Jūs būsite atsakingas (-a) už:

LGL advokacijos strategijos įgyvendinimą prioritetinėse su LGBT teisių klausimais susijusiose srityse, taip pat kitų už advokacijos strategijos įgyvendinimą atsakingų asmenų darbo koordinavimą.

Norėdami kandidatuoti į šias pareigas, turite pasižymėti motyvacija darbui žmogaus teisių srityje bei būti kompetentingi:

  • Įgyvendinant institucinius, politinius, teisinius bei socialinius pokyčius per darbą su vietinių, nacionalinių bei tarptautinių politinių sprendimų galią turinčiais veikėjais;
  • Užmezgant tam tikslui naudingas strategines partnerystes;
  • Teikiant politinę ir teisinę situacijų analizę;
  • Stiprinant organizacijos įvaizdį atstovavimo srityje.

Kandidatus vertinsime remiantis šiais kriterijais:

Išsilavinimas: Aukštasis.

Teisinio darbo patirtis ir žinios žmogaus teisių srityje, ypatingai atkreipiant dėmesį į su LGBT asmenų teisėmis susijusius aspektus. Europinių institucijų (Europos Sąjungos, Europos Tarybos ir/ar Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos) veiklos išmanymas ir/ar darbas įgyvendinant Europinio masto projektus būtų privalumas.

Gebėjimai: mąstyti strategiškai ir kūrybiškai, lengvai priimti politinius bei teisinius sprendimus, puikūs personalo valdymo, bendravimo ir reprezentaciniai įgūdžiai, gebėjimas aiškiai pateikti ir išsakyti pozicijas aktualiais klausimais (raštu ir žodžiu), gebėjimas greitai orientuotis ir prisitaikyti sparčiai besikeičiančiose situacijose, gebėjimas sisteminti, analizuoti bei tinkamai įvertinti informaciją, formuluoti išvadas, pastabas ir pasiūlymus, gebėjimas planuoti bei organizuoti savo darbą, kruopštumas, atidumas, pareigingumas, atsakingumas, gebėjimas dirbti tiek savarankiškai, tiek ir  įvairialypėje komandoje.

Kalbos: puikiai mokėti lietuvių ir anglų kalbas.

Darbo laikas:

Pilna darbo diena, stabilus darbo grafikas nuo 09:00 iki 18:00 val. (8 val. per dieną; 40 val. per savaitę)

Vietovė: Vilnius

Pageidavimus pateikti:

Jeigu susidomėjote siūlomomis pareigomis ir atitinkate keliamus reikalavimus, siųskite savo CV ir trumpą motyvacinį laišką el. paštu office@gay.lt. Laiškai priimami iki 2014 m. kovo 3 d.

Konfidencialumą garantuojame. Mes laikomės lygių galimybių ir nediskriminavimo principų.

Kandidatai pokalbiui bus kviečiami nuo kovo 4 dienos.