LGBT centre – nemokamos psichologinės konsultacijos

Nuo kovo mėnesio LGBT centre (A. Jakšto 22-15, LT-01105) Vilniuje pirmadienio vakarais bus teikiamos nemokamos individualios bei tos pačios lyties porų psichologinės konsultacijos. Konsultacijose bus taikoma geštalto terapijos metodika, padėsianti įveikti gyvenimo sunkumus, atsakyti į įvarius asmeninius ir su porų santykiais susijusius klausimus, nugalėti prislėgtą nuotaiką, energijos stoką, atrasti naujų savo bei supančio pasaulio išteklių ir išmokti elgtis kitaip, nei buvote įpratę. Geštalto terapijos konsultacijas ves Kauno Geštalto studijų centro bei California Southern University studentė Ventė Viteikaitė.

Nebijokite. Konsultacijų metu nebūsite vertinami, kritikuojami ar smerkiami. Geštalto terapija – tai pozityviosios pakraipos terapija, tikinti, kad žmonės savaime orientuoti į tobulėjimą, o sunkumai, kurie jiems iškyla, sprendžiami didinant suvokimą. Geštalto porų terapija padeda partneriams geriau pažinti save ir vienas kitą, iš kitos pusės pažvelgti į iškilusius sunkumus bei lengviau atrasti kompromisą. Taip pat galimos konsultacijos internetu (Skype) – jas siūlome gyvenantiems ne Vilniuje. Visos konsultacijos yra konfidencialios, jas veda pradedanti geštalto terapijos praktikė.

Galimos tiek vienkartinės konsultacijos, tiek ilgesni konsultacijų ciklai. Vienos konsultacijos trukmė – 1 val.

Registruotis į konsultacijas galima el. paštu volunteers@gay.lt. Taip pat džiaugsimės galėdami suteikti papildomos informacijos.