Kviečiame LGBT bendruomenę į diskusiją apie neapykantos nusikaltimus

Š. m. rugpjūčio 23 ir 30 d. 15:00 val. Nacionalinė LGBT teisių organizacija LGL kviečia visus LGBT bendruomenės narius į diskusiją apie bendruomenės poreikius mažinant neapykantos nusikaltimus Lietuvoje.

Pastaruoju metu vis labiau ryškėjant neapykantos nusikaltimų proveržiams, didėjant neapykantos nusikaltimų latentiškumui, policijos pareigūnams susiduriant su iššūkiais nustatant tikruosius nusikalstamos veikos motyvus, visuomenės sąmoningumas bei sistemiška neapykantos nusikaltimų prevencija yra būtini tam, kad būtų užtikrintas mūsų bendruomenės saugumas bei saviraiškos laisvė. Dėl šios priežasties kviečiame į bendruomenės susitikimą, kurio metu aptarsime būtinus pokyčius bei socialinių kampanijų strategijas.

Mums svarbi kiekvieno jūsų nuomonė, patirtis ir poreikiai tam, kad įgyvendintume efektyvią kampaniją vis didėjančių neapykantos proveržių kontekste.

Registruokitės el. paštu salvijus@gay.lt nurodydami ar diskusijoje dalyvausite rugpjūčio 23, ar 30 dieną. Nekantriai lauksime visų bendruomenės narių dalyvaujant diskusijoje. Pasitiksime su kava, arbata ir užkandžiais!

Diskusijos organizuojamos įgyvendinant projektą „Call It Hate: didinant sąmoningumą apie prieš LGBT* asmenis nukreiptus neapykantos nusikaltimus“.

logo_cihProjektą „Call It Hate: didinant sąmoningumą apie prieš LGBT* asmenis nukreiptus neapykantos nusikaltimus“ finansuoja Europos Sąjungos Teisių, lygybės ir pilietybės programa. Projektas bus įgyvendinimas nuo 2018 m. sausio mėnesio iki 2019 metų gruodžio mėnesio. Projekto sutarties  Nr. JUST-REC-DISC-AG-2016-04-76473.