Jaunimo mainai „Share Your Colors“ artėja!

Gegužės antrą savaitę vyko paruošiamasis suvažiavimas (ang. Advanced Planning Visit), kurio metu žmonės iš Olandijos, Graikijos, Italijos, Bulgarijos, Čekijos, Makedonijos, Latvijos ir Lietuvos atvyko į Omeną, miestelį Olandijos rytuose.

Ruošėmės jaunimo mainams „Share Your Colors“ (liet. Dalinkis Savo Spalvomis) ir sudarėme lyderių grupę, kurios tikslas yra rūpintis, kad liepą būsiantys mainai vyktų sklandžiai. Susitikimo metu susipažinome su ateinančio projekto užmojais, darbo priemonėmis, kūrėme laisvą, bet produktyvią ir vaizduotę lavinančią atmosferą.

Vos per dvi dienas spėjome labai daug nuveikti: „sukom“ filmukus, fotografavom, gerinome viešo kalbėjimo įgūdžius, mokėmės pateikti ir gauti konstruktyvų grįžtamąjį ryšį, apžvelgėme LGBTQIA+ temos situaciją kiekvienos šalies televizijoje, tinklaraščiuose, radijuje, reklamoje ir kitokioje žiniasklaidoje ar socialiniuose tinkluose. Dienos ir nuotaikos buvo saulėtos, aktyvios ir spalvingos.

Bet…čia tik pradžia – patys jaunimo mainai vyks liepos 5-14 dienomis, tad kviečiame prisijungti ir patirti tai savo kailiu! Tau 18-30 metų? Daugiau apie projektą gali pasiskaityti čia, o dalyvio anketą iki birželio 1 d. gali užpildyti čia.  “Share Your Colors” projekto tikslas – stiprinti “medijos raumenį” ir pritaikyti jį didinant LGBTQIA+ matomumą ir reprezentaciją: ne tik “dalinsimės*” ir “laikinsim**”, bet ir patys “postinsim***”!

 

*- Spausti „dalintis“ ant įrašo tinklaraštyje „facebook“

**- Spausti „patinka“ ant įrašo tinklaraštyje „facebook“

***-Sukurti unikalų įrašą tinklaraštyje „facebook“

DSC_1684 DSC_2036 DSC_2305 DSC_2507 DSC_2514 DSC_2780