LGL kviečia į išskirtinį „Baltic Pride“ 2016 renginį „Pride Voices“

Nacionalinė LGBT* teisių organizacija LGL maloniai kviečia į išskirtinį „Baltic Pride“ 2016 renginį „Pride Voices“, kuris vyks š. m. birželio 16 dieną 19.00-21.00 val. Lietuvos rusų dramos teatre. Renginio metu tarptautiniu mastu žinomi LGBT* asmenys ir žmogaus teisių aktyvistai pasidalins savo asmeninėmis patirtimis, istorijomis ir išgyvenimais kovojant už lygias LGBT* asmenų teises.

Teatrališkame „Pride Voices“ renginyje įkvepiančiomis asmeninėmis istorijomis dalinsis Jóhanna Sigurðardóttir (buvusi Islandijos ministrė pirmininkė) ir jos žmona žurnalistė, dramaturgė bei rašytoja Jónína Leósdóttir, Ulrike Lunacek (Europos Parlamento Pirmininko pavaduotoja), Matthew Shepard tėvai Judy Shepard ir Dennis Shepard bei LGBT* aktyvistas iš Ugandos Wamala Dennis Mawejje.

„Baltic Pride“ 2016 renginio „Pride Voices“ programa

„Pride Voices“ renginio dalyvių taip pat laukia turininga kultūrinė programa. Esame tikri, jog pirmą kartą Lietuvoje organizuojamas „Pride Voices“ renginys įkvėps ir motyvuos šalies LGBT* bendruomenės atstovus, paskatins kalbėti apie savo patiriamas problemas bei aktyviai ginti žmogaus teises. Iki susitikimo!

Renginys nemokamas! Vietų skaičius ribotas. Renginys vyks anglų kalba su sinchroniniu vertimu.

PV remejai