Asociacija LGL kviečia į „Vaivorykštės dienų“ 2015 renginius Kaune

Kaip ir kiekvieną pavasarį, sningant medžių žiedais, suplevėsuoja ilgiausia šalyje vaivorykštės spalvų vėliava. Nacionalinė LGBT* teisių organizacija LGL šiemet į Kauną su „Vaivorykštės dienų“ 2015 renginiais atvyksta š. m. gegužės 19 dieną. Asociacija LGL maloniai kviečia į „Vaivorykštės dienų“ 2015 renginius Kaune: dirbtuves „LGBT* mitų griovėjai“ ir „Vaivorykštės dienų“ 2015 kino seansą!

Š. m. gegužės 19 dieną 16 val. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Farmacijos fakultete (205 auditorija Eivenių g. 4, Kaunas) surengsime viešą „LGBT* mitų griovėjų“ paskaitą. LGBT* – kas tai? Su kuo jie „valgomi“? Ar jie reikalauja „specialių teisių“? Su kokiomis problemomis kasdieniniame gyvenime susiduria ši socialinė grupė? Apie viską – 90 min. trukmės „mitų griovėjų“ sesijoje! Dalyvauja nacionalinės LGBT* teisių gynimo asociacijos LGL darbuotojai ir savanoriai. Renginys atviras visiems!

Nuo 18 val. Kauno kino centre Romuva pakviesime Jus į itališko filmo „Loose Cannons“ peržiūrą. Filmas „Loose Cannons“ (ital. „Mine Veganti“) (2010) – šmaikšti, ironiška ir šiek tiek dramatiška LGBT* kasdienybė po kaitria Italijos saule. Turtingos dinastinės italų šeimos atžala Tommasas prie gėrybėmis nukrauto sekmadienio pietų stalo pagaliau ryžtasi atskleisti savo šeimos nariams, jog jam patinka vaikinai. Kas galėjo pagalvoti, jog antrasis šeimos brolis Antonijus užbėgs įvykiams už akių ir pirmasis šeimos sueigos metu paskelbs apie savo homoseksualumą! Galite tik įsivaizduoti, kokia itališka drama mūsų laukia.

Po filmo – diskusija apie LGBT* bendruomenės reprezentaciją medijose. Dalyvauja visuomenininkas Edvinas Grin, „FaceBook“ bučinio sensacija Pijus Beizaras ir Mangirdas Levickas bei visuomenininkė Viktorija Ūkė. Filmą dovanoja Italijos Respublikos ambasada ir Italų kultūros institutas.

Renginio paskyrą socialiniame tinkle „FaceBook“ galima rasti čia.

Švęskime „Vaivorykštės dienas“ – Tarptautinę dieną prieš homofobiją ir transfobiją kartu!

Išsamią „Vaivorykštės dienų 2015“ renginių programą galite rasti čia.

eea_grants_320Renginys organizuojamas pagal Europos Ekonominės Erdvės finansinio mechanizmo NVO Programos Lietuvoje remiamą projektą “Link praktinio LGBT* teisių įgyvendinimo Lietuvoje“. Projekto įgyvendinimą remia Europos Ekonominės Erdvės finansinio mechanizmo NVO Programa. Norvegijos Karalystė, Islandijos Respublika ir Lichtenšteino Kunigaikštystė, siekdamos prisidėti prie ekonominių ir socialinių skirtumų mažinimo Europos Ekonominėje Erdvėje (EEE), sukūrė EEE ir Norvegijos finansinius mechanizmus.