Vilniaus gatvėmis riedės jau tradiciniu tapęs asociacijos LGL vaivorykštės spalvų autobusas

Š. m. gegužės 16 dieną 12 val. į centrines Vilniaus gatves išriedės jau tradiciniu tapęs „Vaivorykštės dienų“ 2015 autobusas. Vilniečius ir miesto svečius paminėti Tarptautinę dieną prieš homofobiją ir transfobiją jau ketvirtą kartą kvies nacionalinė LGBT* teisių organizacija LGL, žmogaus teisių aktyvistai, cenzūruoto pasakų rinkinio „Gintarinė širdis“ autorė Neringa Dangvydė ir „FaceBook“ bučinio sensacija Pijus Beizaras ir Mangirdas Levickis. Šį kartą ilgiausia šalyje vaivorykštės spalvų vėliava bus išskleista netikėtoje Vilniaus vietoje.

Vaivorykštės autobusas kelionę pradės prie LGBT* centro Vilniuje ir sustos dvejose strategiškai svarbiose vietose – Katedros aikštėje ir prie Vilniaus miesto santuokų rūmų. Kiekvienoje iš šių stotelių penkiolika autobuso keleivių išskleis 30 metrų ilgio vaivorykštinę vėliavą, atkreipdami praeivių, žurnalistų ir valdžios atstovų dėmesį į būtinybę užtikrinti LGBT* asmenų teises.

Nacionalinė LGBT* teisių organizacija LGL maloniai kviečia spaudos atstovus pasitikti nuotaikingojo vaivorykštės autobuso keleivius Katedros aikštėje (12.15–12.45 val.) ir prie Vilniaus miesto santuokų rūmų (13.00–13.15 val.). Pozityvią energiją ir gerą nuotaiką garantuojame!

Lietuvoje Tarptautinė diena prieš homofobiją ir transfobiją pirmą kartą paminėta „Vaivorykštės dienų“ renginiais 2007 metais. Šiais metais asociacija LGL „Vaivorykštės dienas“ rengia jau ketvirtą kartą. Džiaugiamės šiais metais galėdami Jums pasiūlyti platų spektrą politinių, socialinių, kultūrinių ir meninių renginių Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje! Išsamią „Vaivorykštės dienų 2015“ renginių programą galite rasti čia.

Kontaktinis asmuo

Asociacijos LGL Vadovas

Vladimiras Simonko, tel. +370 612 58211