„Vaivorykštės dienų“ 2017 protmūšiai atkeliavo į Klaipėdą ir Kauną

Š. m. gegužės 20-21 dienomis „Vaivorykštės dienų“ 2017 protmūšiai atkeliavo į Klaipėdą ir Kauną. Š. m. gegužės 20 dieną Nacionalinės LGBT* teisių organizacijos LGL ir Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos komanda protmūšį organizavo Klaipėdos kultūros fabrike, o gegužės 21 dieną Kauno kavinėje „Kultūra“.

Žymūs LGBT* žmonės, LGBT* judėjimo istorija, teisinė LGBT* asmenų padėtis, LGBT* muzika ir filmai – apie tai ir dar daugiau sužinojo teminių „Vaivorykštės dienų“ protmūšių dalyviai.

„Vaivorykštės dienų“ protmūšio klausimus mums padėjo parengti protmūšių guru Ugnius Antanavičius, savo minties galia išgarsėjęs kartu su komanda „Gagarin on the moon“.

„Vaivorykštės dienų“ protmūšis – tai subtilus priminimas. LGBT* judėjimas – ne tik teisiniai, socialiniai ir kultūriniai iššūkiai, bet ir spalvinga mūsų bendruomenės istorija ir kultūra.

Kodėl vaivorykštės vėliavoje – LGBT* judėjimo simbolyje – yra šešios, o ne aštuonios spalvos? Kur gimė poetė Sapho? Kokia Europos valstybė pirmoji atvėrė santuokos institutą tos pačios lyties poroms? Šie ir kiti klausimai „Vaivorykštės dienų“ protmūšių dalyviams pasirodė per lengvi! Geriausios komandos-nugalėtojos apdovanotos specialiais „Vaivorykštės dienų“ prizais.

„Vaivorykštės dienų“ protmūšis Klaipėdoje


„Vaivorykštės dienų“ protmūšis Kaune

„Vaivorykštės dienų“ LGBT* protmūšiai Klaipėdoje ir Kaune yra Nacionalinės LGBT* teisių organizacijos LGL organizuoto „Vaivorykštės dienų“ 2017 festivalio dalis. Renginį rėmė fondas Stiftung EVZ (Vokietija).