Programa

12MAIN-LTFestivalio „Vaivorykštės dienos“ 2017 programa

GEGUŽĖS 9-23 D.: SOCIALINĖS REKLAMOS KAMPANIJA

SOCIALINĖS REKLAMOS KAMPANIJA

Kada: Gegužės 9-23 d.

Didžiųjų Lietuvos miestų viešosiose erdvėse pasirodys plakatai, skirti atkreipti dėmesį į LGBT* bendruomenės problemas, „Vaivorykštės dienų“ 2017 renginius bei skatinantys netylėti susidūrus su diskriminacijos apraiškomis. Reklaminiai stendai Vilniuje pasirodys gegužės 9-16 d., Kaune ir Klaipėdoje – gegužės 16-23 d.

Kur: Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos viešojo transporto laukimo paviljonai

GEGUŽĖS 9 D.: DISKUSIJA DĖL PARTNERYSTĖS ĮSTATYMO

14DISCUS-LTDISKUSIJA DĖL PARTNERYSTĖS INSTITUTO REGLAMENTAVIMO LIETUVOJE

Kada: Gegužės 9 d. (antradienis), 18 val.

Nacionalinė LGBT* teisių organizacija LGL, bendradarbiaudama su Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutu (TSPMI) ir LR Seimo nare Viktorija Čmilyte-Nielsen, organizuoja universiteto bendruomenės ir plačiosios visuomenės diskusiją dėl būtinybės reglamentuoti registruotos partnerystės institutą Lietuvoje. Šiuo metu esame viena iš šešių Europos Sąjungos (ES) valstybių, kurioje neegzistuoja galimybė tos pačios lyties šeimoms įteisinti savo santykių. Partnerystės institutas aktualus ir skirtingų lyčių poroms, gyvenančioms ne santuokoje. Kokių žingsnių turime imtis, siekdami platesnio sutarimo šiais klausimais visuomenėje? Diskusijoje dalyvauja LR Seimo nariai (LS, TS-LKD ir LVŽS frakcijų atstovai), visuomeninių organizacijų atstovai, politikos apžvalgininkai.

Kur: Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas (VU), 402 aud., Vokiečių g. 10, Vilnius

GEGUŽĖS 12 D.: IŠKILMINGAS „VAIVORYKŠTĖS DIENŲ“ 2017 RENGINYS VILNIAUS ROTUŠĖJE

5VLN2-LTKada: Gegužės 12 d. (penktadienis), 17 val.

IŠKILMINGAS „VAIVORYKŠTĖS DIENŲ“ 2017 RENGINYS VILNIAUS ROTUŠĖJE

Iškilmingas „Vaivorykštės dienų“ 2017 renginys Vilniaus miesto rotušėje bus organizuojamas bendradarbiaujant su užsienio valstybių diplomatinėmis atstovybėmis Lietuvoje. Renginio metu bus tradiciškai apdovanoti LGBT* lygiateisiškumui Lietuvoje nusipelnę asmenys.

Renginio svečiams savo pasirodymus dovanos prancūzų persirengimo meno (angl. drag queen) atlikėja  LaDiva Live ir aktyviai už LGBT* žmogaus teises pasisakantis atlikėjas Ruslanas Kirilkinas.

Kur: Vilniaus miesto rotušė, Didžioji g. 31, Vilnius

GEGUŽĖS 13 D.: SOCIALINĖ KAMPANIJA „VAIVORYKŠTĖS AUTOBUSAS“

4AUTO-LTSOCIALINĖ KAMPANIJA „VAIVORYKŠTĖS AUTOBUSAS“

Kada: Gegužės 13 d. (šeštadienis), 11 val.

Į Vilniaus gatves išriedės jau tradiciniu tapęs vaivorykštės spalvų autobusas. Kaip visada ilgiausią šalyje 60 metrų ilgio vaivorykštės spalvų vėliavą išskleisime netikėtoje Vilniaus vietoje. Akcija bus siekiama atkreipti žiniasklaidos ir visuomenės dėmesį į socialinius ir teisinius sunkumus, su kuriais susiduria vietos LGBT* bendruomenė. Pozityvią nuotaiką garantuojame!

Kur: Vilniaus miesto gatvės

GEGUŽĖS 13 D.: „EUROVISION PARTY FEAT. LADIVA LIVE & OKEANIDE“

10EURO-LTEUROVISION PARTY FEAT. LADIVA LIVE & OKEANIDE

Kada: Gegužės 13 d. (šeštadienis), 20 val.

Ryškiausias šių metų LGBT* „Vaivorykštės dienų“ 2017 festivalio akcentas – Eurovizijos vakarėlis kartu su drag atlikėjomis LaDiva Live (Prancūzija) ir Okeanide (Lietuva). Šmaikštūs komentarai, balsavimo metu vyksiantis „Eurovision Drinking Game“ ir garsiausių Eurovizijos hitų gyvo garso koncertas – visa tai Tavęs laukia jau gegužės 13 d. (šeštadienį) bare Paviljonas. Švęskime įvairovę drauge!

Vakarėlio programoje:
» nemokama (!!!) putojančio gėrimo taurė pirmiesiems 50 vakarėlio svečių;
» tiesioginė Eurovizijos dainų konkurso transliacija didžiajame Paviljonas ekrane (transliacijos pradžia 21:00);
» šmaikštūs vakarėlio vedėjos Okeanide komentarai apie Eurovizijos atlikėjų aprangos stiliaus detales;
» balsavimo metu vyksiantis „Eurovision Drinking Game“, kurio metu bus išdalinta daugiau nei 40 stipriojo gėrimo taurelių aistringiausiems Eurovizijos dainų konkurso gerbėjams;
» gyvo garso drag atlikėjos LaDiva Live koncertas; programoje – garsiausi Eurovizijos dainų konkurso hitai ir šlageriai (koncerto pradžia 02:00);
» diskoteka iki pat ryto su DJ, kurio čia niekas nesitikėjo.

Koncerto pradžia – 02:00 | Durys – 20:00 | Face Control
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
***BILIETAI BRANGS***

Išankstinius vakarėlio bilietus po 5 EUR galite įsigyti mūsų organizacijos būstinėje (adresu: Pylimo g. 21) arba mūsų internetinėje parduotuvėje: http://www.lgl.lt/shop/lt/product/eurovision-party-bilietai.

Įsigydami bilietą į “Vaivorykštės dienų” 2017 Eurovizijos vakarėlį remiate asociacijos LGL veiklas, siekiant LGBT* asmenų lygybės Lietuvoje. Renginį organizuoja Nacionalinė LGBT* teisių organizacija LGL, remia Prancūzų Institutas Lietuvoje.

Kur: Džiazo baras „Paviljonas“, Pylimo g. 21B, Vilnius

GEGUŽĖS 17, 20 IR 21 D.: „VAIVORYKŠTĖS DIENŲ“ 2017 PROTMŪŠIAI

4VLN-LT 2KLP-LT3KNS-LT

Kada: Gegužės 17 d. (trečiadienis) Vilniuje 19 val., gegužės 20 d. (šeštadienis) Klaipėdoje 16 val., gegužės 21 d. (sekmadienis) Kaune 16 val.

„VAIVORYKŠTĖS DIENŲ“ 2017 PROTMŪŠIAI

LGBT* – kas tai? Su kuo jie „valgomi“? Ar jie reikalauja „specialių teisių“? Tarptautinės dienos prieš homofobiją ir transfobiją proga kviečiame susimąstyti apie iššūkius, su kuriais susiduriame atstovaudami žmogaus teises ir siekdami jų įgyvendinimo. Protmūšiuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje dalyvaus nacionalinės LGBT* teisių gynimo organizacijos LGL ir Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos atstovai. Renginiai atviri visiems!

Kur:

  • Baras „Peronas“, Geležinkelio g. 6, Vilnius;
  • Meno erdvė „Kultūros fabrikas“, Studija 2A, Bangų g. 5A, Klaipėda;
  • Kavinė „Kultūra“, K. Donelaičio g. 16, Kaunas