LGL narė Ieva Ruzgytė dalyvavo LGBT* forume Zalcburge (Austrija)

Š. m. gegužės 14-19 dienomis Nacionalinės LGBT* teisių organizacijos LGL narė Ieva Ruzgytė dalyvavo tarptautiniame LGBT* forume Zalcburge (Austrija). LGL narė dalinasi savo įspūdžiais iš penktą kartą Zalcburge Tarptautinės dienos prieš homofobiją ir transfobiją (angl. IDAHOT) proga vykusio tarptautinio LGBT* forumo.

Dalyvaudama šiame forume LGL narė Ieva Ruzgytė siekė atkreipti dėmesį į LGBT* teisių padėtį Lietuvoje ir pasisemti gerosios patirties siekiant įveikti diskriminaciją sporte. „Dalyvavimas šiame forume buvo neįkainojama ir įsimintina patirtis. Forume sutikti žmonės man tapo šeima,“ – sako Ieva.

Linkėjimai iš Zalcburgo! Kultūros, įkvėpimo ir nenusakomo grožio miesto Austrijoje.

Gegužės 14-19 dienomis čia vyko tarptautinis LGBT* Forumas. Forumo dalyvius globojo Klausas Muelleris su visa Zalcburgo forumo komanda ir kvapą atimanti Leopoldskron pilis.

Ypatingą ačiū tariu programos „Sogidarity“ atstovei Olgai Daitche, fondui Stiftung EVZ (Vokietija) ir asociacijai LGL už glaudų bendradarbiavimą ir vizito planavimą.

Tai buvo neįkainojama ir įsimintina patirtis. Užmezgiau daug naujų pažinčių, išgirdau įkvepiančių LGBT* aktyvistų istorijų, mokiausi siekti bendradarbiavimo, apibrėžti šeimos sąvoką. Gilinomės į gerąją patirtį ir kūrėme naujus pavyzdžius.

Sekmadienio popietė prasidėjo „Salzburg Global Seminar“ viceprezidentės ir programų vadovės Clare Shine sveikinimu, žodį tarė ir „Salzburg Global Seminar“ įkūrėjas ir Valdybos narys Klaus Mueller. Tai – įkvepiantys aktyvistai, nuotabūs forumo šeimininkai ir puikūs lektoriai bei pašnekovai.