Startavo emocinės paramos platforma patyčias patiriantiems LGBT moksleiviams

Nacionalinė LGBT teisių organizacija LGL pristato emocinės paramos platformą patyčias patiriantiems LGBT moksleiviams.

„Mokslo ir žinių dienos proga ypatingai svarbu, kad kiekvienas moksleivis galėtų siekti išsilavinimo saugioje mokymosi aplinkoje be diskriminacijos ir patyčių“ – sako projektą koordinuojanti LGL komunikacijos vadovė Eglė Kuktoraitė.

Prisiregistravusiems LGBT vaikams ir paaugliams bus teikiamos konsultacijos ir emocinė parama. Paramą sunkumus patiriantiems moksleiviams teiks apmokyti savanoriai, turintys reikiamą išsilavinimą ir pasirengimą.

„Patyčias dėl seksualinės orientacijos ar lytinės tapatybės patiriantys LGBT jaunuoliai neretai nesulaukia nei tėvų, nei mokytojų paramos. Todėl ypatingai svarbu, kad šie jaunuoliai galėtų sulaukti emocinės paramos iš specialistų, kurie yra baigę specialius jautrumo LGBT klausimais mokymus,“ – komentavo LGL vadovas Vladimiras Simonko.

Su patyčiomis ir sunkumais susiduriantys LGBT jaunuoliai kviečiami registruotis konsultacijai svetainėje https://lithuania.livewithoutbullying.com/.

es-logoEmocinės paramos platforma sukurta įgyvendinant Europos Sąjungos Teisių, lygybės ir pilietybės programos lėšomis finansuojamą projektą „CHOICE: Įtraukios mokymosi aplinkos skatinimas“.