Stalo Žaidimų Vakarai jau grįžo!

Po ilgos pertraukos stalo žaidimų vakarai grįžo į LGL bendrovės centrą !

Pirmas iš jų buvo praeita ketvirtadienį, rugsėjo 8 dieną ir mes negalime įsivaizduoti geresnio LGL rudens sezono starto. Labai daug naujų veidų, vardų ant kortelių, truputi atpalaiduojančios muzikos, sausainių arbatos ir kavos, ir įvairiausių stalo žaidimų – iš kurių kiekvienas gali pasirinkti sau tinkamiausia. Tu nemėgsti sunkių taisyklių ir nori pasirinkti kažko greitesnio? Tada tu gali prisijungti Nadia su Jengą! Ar tu mėgsti kažką skirto savo fantazijai ar vaizduotei? Mes turime Dixit! Tu nemėgsti žaisti vienas prieš kitą, bet mėgsti siekti bendro tikslo? Diana išmokė mus kaip žaisti Hanabi! Žmonėms su biznio sielomis buvo Ingrida, kuri norėjo žaisti Monopoly. Kita grupė žmonių žaidė kortų žaidimą „Nesiartink“, kuri atnešė vienas iš savanoriu. Šitame žaidime vienas turėjo būti Monstrų ir užkrėsti kitus, bet pagrindinė mįslė yra tame, jog niekas nežinojo kas yra Pabaisa. Mes turėjome daug gerų juokų, kad atpažinti kas yra Pabaisa, bet prieš tai kaip viskas išėjo iš rankų grupelė susijungė ir nužudė Monstrą!

Ar tu norėtum surasti daugiau paminėtose žaidimuose? Tai pasiimk savo draugus ir ateik į sekantį stalo žaidimų vakarą, kuris vyks Spalio mėnesį! Stebėk kalendorių arba mūsų Facebook svetainė!

Erazmus + Logo

Asociacija LGL įgyvendina  10 mėnesių projektą „Matomumo ir lygybės link“ (“Heading Towards Visibility and Equality”), remiamą Erasmus+ programos EST (Europos savanoriška tarnyba).