Seminaras “Kalbu pati. LBT moterys ir jų balsas:patirtys bei iššūkiai”

Asociacija LGL jau pradeda naują renginių sezoną ir tęsdama projektą „Lesbiečių, biseksualių ir translyčių moterų teisės ir sveikata” kviečia Jus dalyvauti seminare „Kalbu pati. LBT moterys ir jų balsas: patirtys bei iššūkiai“, kuris vyks š. m. rugpjūčio 24 d., trečiadienį, 18:00 – 21:00 val., LGBT centre Vilniuje.

Šiame seminare mes kalbėsime apie tai, kuo problemiškas LBT moterų matomumas ir kuo jis svarbus, sužinosime, kaip LBT moterų teisės buvo adresuojamos šiuolaikiniame mene bei aktyvistų judėjimuose, diskutuosime apie tai, kokias formas kalbėjimas apie LBT moterų matomumą įgauna šiandien ir kokias problemas jis kelia.

Lesbiečių, biseksualių ir translyčių moterų matomumas mūsų visuomenėje vis dar neišsemtas, todėl seminaru bus siekiama pažvelgti į esamas lokalias ir globalias kalbėjimo apie save patirtis – jos ne tik įkvepia formuoti savo balsą, bet ir atskleidžia kalbėjimo apie LBT moterų teises problemas.

Kodėl LBT moterims svarbu būti matomoms? Nuo ko pradėti ir kaip tai daroma? O galbūt priešingai – tai visai nesvarbu? Kokia yra dabartinė LBT moterų padėtis Lietuvoje ir kuo tu, aš ir mes kartu galime prisidėti, kad situacija keistųsi? Diskusijoje kartu su aktyvistėmis, menininkėmis ir akademikėmis mėginsime nagrinėti šiuos ir kitus klausimus. Pranešimus seminare skaitys LGBT teisių aktyvistė, LGL valdybos narė Ingrida Stankevičiūtė, vizualinių ir kultūros studijų doktorantė Lina Žigelytė (Ročesterio universitetas, JAV).

Projektą remia Nyderlandų Karalystės ambasada ir Jungtinių Amerikos Valstijų ambasada.

Seminaras nemokamas, apie dalyvavimą praneškite el. paštu office@gay.lt.


Laukiame Jūsų!

LGBT centro adresas: Jakšto g. 22-15, Vilnius (įeiti pro kiemą iš Vasario 16 g. arkos). Reikia paskambinti skambučiu. Telefono Nr.: +37052610314.