Sausio 29 dieną LGBT centre – atvirų durų diena norintiems savanoriauti

Š. m. sausio 29 dieną 16 val. VšĮ „Socialinis veiksmas“ kviečia susipažinti su Jaunimo savanoriškos tarnybos projekte dalyvaujančia asociacija LGL. Kviečiame ateiti ir susipažinti su mūsų organizacija, veiklomis, darbuotojais bei savanoriais ir smagiai praleisti laiką drauge.

Savanorių komanda – vienas iš stipriausių asociacijos LGL veiklos ramsčių. LGL darbuojasi tiek savanoriai iš Lietuvos, tiek iš užsienio. LGL savanorių veiklos spektras apima tokias veiklas kaip straipsnių rašymas, pagalba atliekant kasdienes biuro funkcijas, internetinės erdvės stebėjimą, skundų rengimą, taip pat į LGBT* bendruomenės įtraukimą orientuotas veiklas. LGL džiaugiasi visais savanoriauti pasiryžusiais žmonėmis bei tuo, kaip savo individualumu, idėjomis ir darbu jie prisideda prie organizacijos sėkmės.

Savanorystė yra abipusis santykis – už visa tai, ką savanoris atiduoda organizacijai, ši jam atlygina su kaupu. Visų pirma – galimybe prisidėti prie aktyvizmo žmogaus teisių srityje, pasitenkinimo jausmu, atsirandančiu atliekant gerus darbus. Prie viso to prisideda taip pat ir kalbinių įgūdžių tobulinimas bei bendravimas su įvairiais, įdomiais, įkvepiančiais žmonėmis multikultūriškoje, tolerantiškoje ir draugiškoje komandoje. „Patirtis rodo, kad savanorystė kartais pakeičia gyvenimą,“ – sako nuolat padėti pasiruošusi LGL savanorių koordinatorė Gabija.

Atvirų durų dienos programoje – pristatymai, žaidimai, diskusijos, kava, arbata ir gera nuotaika!