Psichologinės konsultacijos LGBT* asmenims

Tyrimai rodo, kad LGBT* asmenys dėl visuomenėje paplitusios homofobijos, bifobijos ar transfobijos susiduria su daugiau sunkumų nei heteroseksualios orientacijos žmonės. LGBT asmenys dažniau patiria patyčias, persekiojimą, diskriminaciją seksualinės orientacijos ar lytinės tapatybės pagrindu. Šios patirtys palieka ryškesnius ar mažiau ryškius pėdsakus mūsų psichikoje, veikia požiūrį į save, savo orientaciją ar tapatybę. Augant tokioje terpėje gali būti sunku išlikti atviram, spontaniškam, jausmingam, užmegzti artimus santykius.

Jeigu dėl seksualinės orientacijos ar lytinės tapatybės susiduriate su panašiais sunkumais, ieškote saugios ir patikimos erdvės, kurioje galėtumėte geriau pažinti save, savo poreikius, norus, išgyvenate neigiamus jausmus ar abejones dėl savo seksualinės orientacijos ar lytinės tapatybės, o galbūt tiesiog norite tobulėti ir augti, galime paieškoti kelio kartu.

Esu Juliana Lozovska. Psichologe dirbu jau septynerius metus. Patirties įgijau, konsultuodama Respublikinėje Vilniaus psichiatrinėje ligoninėje, Vilniaus universiteto psichologinių inovacijų ir eksperimentinių tyrimų mokymo centre, dirbau su pabėgėliais Užsieniečių registracijos centre. Disertacijoje gilinausi į subjektyvų moterų psichoterapijos patyrimą. Darbe su klientais remiuosi geštaltinės psichoterapijos principais, K.G.Jungo bei jo pasekėjų idėjomis. Domiuosi lyčių psichologija, LGBT psichologija, vedu psichologams paskaitas bei mokymus šiomis temomis. Individualias konsultacijas teikiu lietuvių, anglų, rusų ir lenkų kalbomis.

Konsultacijų kaina sutartinė. Konfidencialumas garantuojamas. Šiuo metu konsultacijas teikiu tik Skype. Jeigu jums kyla klausimų arba norėtumėte susitarti dėl konsultacijos, rašykite el. paštu juliana.lozovska@gmail.com.