Pakeisk homofobiją į žmogaus teises! (Atnaujinta)

Įsigyk istorinę Seimo nario Petro Gražulio dovaną ir paremk LGBT bendruomenės kovą už lygybę Lietuvoje!


Norėdami naudingai panaudoti mūsų asociacijai įteiktą netikėtą dovaną, skelbiame viešą aukcioną ir kviečiame įsigyti originalaus dizaino džinsus! Surinkti pinigai bus skirti lygybės ir LGBT asmenų teisių užtikrinimui Lietuvoje – LGL įteiks specialų prizą labiausiai 2013 m. LGBT teisių apsaugos srityje nuveikusiam asmeniui. Aukciono rezultatai bus paskelbti Tarptautinę žmogaus teisių dieną, 2013 m. gruodžio 10 d.

Ar nori būti šių madingų ir praktiškų džinsų savininkas (-ė)?

PantsForTolerancedovana2

 

 

 

 

 

 

 

Kaip dalyvauti aukcione?

Kviečiame aktyviai dalyvauti aukcione ir teikti savo pasiūlymus Facebook paskyroje. Jei nesinaudojate “Facebooku” ar pageidaujate anonimiškumo, taip pat galite siųsti savo pasiūlymus el. paštu office@gay.lt.

Šių metų gruodžio 10 d., Tarptautinę žmogaus teisių dieną, didžiausią kainą pasiūliusiam asmeniui atiteks išskirtinio dizaino džinsai, o visi pinigai bus paaukoti LGBT teisių apsaugai Lietuvoje. „Nugalėtojas“ ir pasiūlyta kaina bus viešai paskelbti LGL internetinėje svetainėje www.lgl.lt

Dėmesio!!!

Aukcionas jau eina į pabaigą ir tik vienas laimingasis dalyvis turės galimybę pasipuošti unikaliomis kelnėmis! Kol kas didžiausia už kelnes pasiūlyta pinigų suma siekia 250 Lt. Aukcionas uždaromas gruodžio 10 d. 14:00 val. Paskubėkite!