LGL kviečia puodelio kavos Klaipėdoje!

Mes, nacionalinės LGBT teisių organizacijos LGL darbuotojai ir savanoriai, maloniai kviečiame jus, Klaipėdos LGBT bendruomenės narius ir jų draugus, į susitikimą jau šį ketvirtadienį (gruodžio 12 dieną), 18 valandą smuklėje „Friedricho pasažas“ (Tiltų g. 26A, Klaipėda).

Susitikimo metu norime susipažinti su jumis, išgirsti iš jūsų lūpų, kokia yra dabartinėLGBT asmenų situacija Klaipėdoje. Taip pat trumpai pristatysime mūsų veiklą ir su jūsų pagalba bandysime išsiaiškinti, kaip LGBT teisių organizacijos galėtų padėti Klaipėdos LGBT bendruomenei, ko tikitės ir ką galėtume padaryti dėl jūsų. Kiekvieno nuomonė ir dalyvavimas yra labai svarbūs ir tikimės, jog draugiškai ir linksmai pabendrausime.

Į analogišką susitikimą Panevėžyje prieš dvi savaites susirinko apie 12 žmonių: LGL darbuotojai, savanoriai, Šiaulių universiteto studentai, buvę ir esami panevėžiečiai. Susitikimo dalyviai trumpai papasakojo apie save, bendravo apie kasdienes patirtis, santykius su šeima bei draugais, diskutavo eitynių „Už lygybę“ reikalingumo klausimu, aptarė kaip LGL galėtų būti naudingas vietinei bendruomenei.

Klaipėdoje LGL tikisi susitikti su dar didesne grupe LGBT žmonių bei jų draugų. Taigi, pasižymėkite kalendoriuose, kad jau šį ketvirtadienį LGL komanda kviečia jus puodeliui kavos!

Iki susitikimo!