NLĮF kviečia dalyvauti tarptautiniame seminare-diskusijoje „Religija, tradicinės vertybės ir žmogaus teisės“

Nacionalinis lygybės ir įvairovės forumas (NLĮF) kviečia dalyvauti unikalaus pobūdžio tarptautiniame seminare-diskusijoje „Religija, tradicinės vertybės ir žmogaus teisės“, kuris vyks š. m. rugsėjo 11 dieną 9.30-12.45 val. Suomijos ambasadoje Lietuvoje. Siekiant konstruktyvaus dialogo su religinėmis bendruomenėmis, renginys organizuojamas aktyviai bendradarbiaujant NLĮF priklausančioms organizacijoms (nacionalinei LGBT* teisių organizacijai LGL ir Naujųjų religinių tyrimų ir informacijos centrui) bei Europos religijos ir tikėjimo tinklui.

Tarptautinio seminaro-diskusijos „Religija, tradicinės vertybės ir žmogaus teisės“ metu bus aptariama LGBT* asmenų teisių problematika religijos kontekste, gerosios praktikos Europos valstybėse pavyzdžiai bei bendradarbiavimo galimybės tarp religijos bendruomenių ir žmogaus teisių organizacijų.

Diskusijos dalyvius sveikins Lygių galimybių kontrolierė Agneta Lobačevskytė, pranešimus skaitys Naujųjų religijų tyrimų ir informacijos centro direktorė bei Vytauto Didžiojo universiteto sociologė dr. Milda Ališauskienė ir Europos religijos ir tikėjimo tinklo prezidentas Alanas Murray.

Nacionalinis lygybės ir įvairovės forumas maloniai kviečia renginyje dalyvauti religinių bendruomenių, žmogaus teisių organizacijų bei žiniasklaidos atstovus ir visus, kuriuos domina religijos ir žmogaus teisių tematika.

Norinčius dalyvauti iki rugsėjo 9 d. 15 val. maloniai kviečiame registruotis el. paštu: info@religija.lt.

eea_grants_320Renginys organizuojamas įgyvendinant Europos Ekonominės Erdvės finansinio mechanizmo NVO Programos Lietuvoje remiamą projektą “Nacionalinio lygybės ir įvairovės forumo (NLĮF) tvarios plėtros stiprinimas”.

 

 

 

socmin logoRenginį iš dalies finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

 

 

 

 

 

FinlandRenginį iš dalies remia Suomijos ambasada Lietuvoje.