Naujas LGL leidinys: “LGBT teisių apsauga: tarptautiniai ir nacionaliniai aspektai”

Lesbiečių, gėjų, biseksualių ir translyčių (LGBT) asmenų teisės Lietuvoje vis dar nėra pakankamai užtikrinamos ir verčia nagrinėti šią problemą giliau. Šiuo tikslu asociacija Lietuvos gėjų lyga, vykdydama projektą „Teisinės paramos didinimas LGBT teisėms Lietuvoje“, parengė leidinį, kurio pagrindinis tikslas – analizuoti LGBT teisių apsaugos standartus ir problematiką Lietuvoje bei atkreipti dėmesį į tam tikrus reikšmingus tarptautinius ir nacionalinius šios apsaugos aspektus.
Knygoje “LGBT teisių apsauga: tarptautiniai ir nacionaliniai aspektai” pateikiami praktikuojančių teisininkų straipsniai, aptariantys ne tik galiojančius teisės aktus ir žmogaus teisių standartus, tačiau ir priemones bei institucijas, veikiančias šioje srityje, kartu nemažai dėmesio skiriant teismų praktikos analizei. Leidinys skirtas ne tik teisininkams, tačiau ir akademinei bendruomenei bei visiems, kuriems rūpi efektyvesnė LGBT teisių apsauga Lietuvoje.
Leidinys nemokamas. Jį galima gauti Lietuvos gėjų lygos ofise, netrukus leidinys pasirodys šalies bibliotekose. Elektroninę leidinio versiją galite parsisiųsti čia.
Daugiau informacijos apie asociaciją ir projektą rasite čia. Projektą remia Atviros visuomenės institutas.