Lietuvos rusų dramos teatre – įspūdinga „Pasididžiavimo balsų“ šventė

Birželio 7 dieną 18.00 val. Nacionalinė LGBT teisių organizacija LGL „Baltic Pride“ 2019 festivalio rėmėjus ir draugus pakvietė kartu švęsti įvairovę ir lygybę išskirtinėje „Pasididžiavimo balsų“ šventėje Lietuvos rusų dramos teatre.

Šis renginys suteikė unikalią galimybę išgirsti LGBT bendruomenės narių Lordo Michaelo Cashmano (Jungtinė Karalystė), Jeanette Solstad Remø (Norvegija) ir Latvijos Respublikos Saeimos Pirmininkės pavaduotojos Marijos Golubevos istorijas bei stebėti kerintį ir rafinuotą pasirodymą su Europos drag scenas užkariavusiomis divomis La Diva Live (Prancūzija), Sharonne (Ispanija) ir Catherine d’Oex (Šveicarija).

Vakaro pradžioje, kol raudonuoju kilimu žengė Lietuvos įžymybės, svečius į Rusų dramos teatrą savo muzika kvietė elektroninės muzikos kūrėjas iš Izraelio DJ Daniel Mariuma. Jo muzika – tai originalus elektronikos, pop, RNB, disko ir kitų žanrų mišinys.

2016 metų „Pasididžiavimo balsų“ scenoje šokusios B ir B atlikėjos, kiekvienu savo pasirodymu mėginančios išprovokuoti ir atspindėti jas supančią aplinką bei megzti su ja unikalų dialogą, tapo vakaro vedlėmis nuo raudonojo kilimo iki scenos bei žiūrovo kėdės.

© Augusto Didžgalvio nuotraukos