LGL paminėjo Tarptautinę dieną prieš homofobiją kampanija socialiniuose tinkluose

Šiais metais dėl pasaulinės COVID-19 pandemijos Nacionalinė LGBT teisių organizacija LGL paminėjo Tarptautinę dieną prieš homofobiją, transfobiją ir bifobiją kampanija socialiniuose tinkluose. Gegužės 7-17 dienomis LGL į paskyras socialiniuose tinklapiuose „Facebook“, „Instagram“ ir „Twitter“ kėlė specialiai Tarptautinei dienai prieš homofobiją, transfobiją ir bifobiją bei „Baltic Pride“ dešimtmečiui Vilniuje skirtus įrašus.

LGL vykdytos socialinės kampanijos tikslas buvo išlaikyti vietos LGBT bendruomenės matomumą viešojoje erdvėje bei didinti sąmoningumą apie socialinius ir teisinius iššūkius, su kuriais susiduria LGBT bendruomenės atstovai.

Nacionalinė LGBT teisių organizacija LGL taip pat paskelbė ypatingą interviu su Norvegijos ambasadoriumi Lietuvoje J.E. Karsten Klepsvik, kuris yra įsitikinęs, kad fizinė distancija neturėtų reikšti socialinės distancijos, o Tarptautinė diena prieš homofobiją, transfobiją ir bifobiją suteikė galimybę didinti sąmoningumą apie iššūkius, su kuriais susiduria LGBTI bendruomenė globalios sveikatos ir ekonominės krizės metu.

97057169_887688385033794_1711624259358425088_nNacionalinės LGBT teisių organizacijos LGL Tarptautinės dienos prieš homofobiją, transfobiją ir bifobiją proga vykdomą socialinę kampaniją finansuoja Norvegijos ambasada Lietuvoje.