LGL kviečia LGBT moksleivius dalyvauti apklausoje apie patirtis mokykloje

Nacionalinė LGBT teisių organizacija LGL organizuoja apklausą, kuria siekiama išsiaiškinti LGBT moksleivių patirtis mokyklose 2021-2022 metais. Apklausa skirta moksleiviams nuo 14 metų amžiaus.

Šios apklausos metu surinkti duomenys padės mums informuoti už švietimo sistemą atsakingus specialistus ir plačiąją visuomenę apie visiems mokiniams ir mokyklų darbuotojams priklausančią teisę į pagarbų elgesį mokykloje.

Apie ką ši apklausa. Apklausą sudaro klausimai apie Jus, Jūsų mokyklą ir Jūsų patirtį mokykloje; t.y. ar joje jaučiatės saugūs, ką mokykloje jums teko patirti 2021-2022 metais. Jei mokyklos nebelankote, į klausimus atsakykite remdamiesi savo pastarąja patirtimi iš mokyklos, kurią lankėte 2021-2022 metais.

Dalyvavimas apklausoje yra savanoriškas. Jūs neprivalote dalyvauti apklausoje. Jūs taip pat galite bet kuriuo metu nutraukti savo dalyvavimą apklausoje.

Apklausa yra anoniminė. Mes neprašysime nurodyti Jūsų vardo ar kitos kontaktinės informacijos ir prašome apklausoje jos niekur nepateikti. Kadangi apklausa yra anoniminė, mes tikimės, kad galėsite jaustis pakankamai patogiai ir atsakyti į mūsų klausimus kuo nuoširdžiau. Jūsų anoniminiai atsakymai nebus prieinami niekam, išskyrus mūsų tyrėjų komandą.

Apklausos rezultatus ketiname paskelbti 2023 metais, o tyrimo ataskaitą galėsite rasti LGL internetinėje svetainėje adresu www.lgl.lt.

Dėkojame už dalyvavimą apklausoje!

DALYVAUTI APKLAUSOJE

Active-citizens-fund@4xApklausa atliekama įgyvendinant projektą „Nieko apie mus be mūsų: LGBT jaunimo įgalinimas kovoje prieš patyčias“. Projektas yra Aktyvių piliečių fondo, finansuojamo EEE finansinio mechanizmo lėšomis, dalis.