LGL kviečia dalyvauti konferencijoje patyčių prevencijos tematika

2023 m. lapkričio 7 dieną Nacionalinė LGBT teisių organizacija LGL organizuoja tarptautinę projekto „Nieko apie mus be mūsų: LGBT jaunimo įgalinimas kovoje prieš patyčias“ konferenciją, kuri vyks 9:30 – 15:30 val. „Neringos“ viešbutyje (Gedimino pr. 23, Vilnius) konferencijų salėje „Jūra+Marios“.

Tarptautinės konferencijos metu bus pristatyti Lietuvos moksleivių apklausos duomenys ir tyrimo ataskaita, dalinamasi projektą „Nieko apie mus be mūsų: LGBT jaunimo įgalinimas kovoje prieš patyčias“ įgyvendinančių partnerių organizacijų patirtimi organizuojant susitikimus su mokyklų bendruomenių nariais, apžvelgiama geroji Norvegijos ir Islandijos patirtis patyčių prevencijos srityje.

Renginyje taip pat diskutuosime apie būtinybę panaikinti diskriminacinio pobūdžio Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymo nuostatą, kuria remiantis ne kartą buvo apribota su LGBT bendruomene susijusi informacija.

Konferenciją ves „Ribologija“ bendraįkūrėja Rugilė Butkevičiūtė.

Būtina išankstinė registracija!

REGISTRACIJA

KONFERENCIJOS PROGRAMA

Konferencija organizuojama įgyvendinant projektą „Nieko apie mus be mūsų: LGBT jaunimo įgalinimas kovoje prieš patyčias“. Projektas yra Aktyvių piliečių fondo, finansuojamo EEE finansinio mechanizmo lėšomis, dalis.

 

 

Informacinė diena organizuojama įgyvendinant projektą „Spalvinga vaikystė“. Projektą finansuoja Europos Sąjunga. Už šio pranešimo turinį visapusiškai atsako jo autorius. Pranešime pateikiama informacija nebūtinai sutampa su oficialia Europos Sąjungos pozicija.