LGL komanda dalyvavo mokymuose savanorystės plėtros tematika

2024 m. balandžio 23 dieną Nacionalinės LGBT teisių organizacijos LGL komanda dalyvavo mokymuose savanorių pritraukimo, motyvavimo ir išlaikymo tematika.

Renginių organizavimo ekspertės Rūtos Malkutės vestų mokymų metu kalbėta apie tai, kas apskritai yra savanorystė, kokios yra priežastys dėl kurių žmonės pasirenka neatlygintinai skirti savo laiką bei energiją vienai ar kitai organizacijai. Aptarta kuo naudinga savanorystė tiek patiems savanoriams, tiek organizacijai, su kokiais iššūkiais galima susidurti. Gilintos žinios apie tai, kaip organizuoti darbą su savanoriais, kokius metodus naudoti bei kokie svarbiausi tokio darbo akcentai. Mokymų metu buvo mokomasi, kaip kurti geras bei saugias sąlygas savanoriams realizuoti save bei įgyti patirties skirtingose srityse.

Savanorystė – neatsiejama organizacijos dalis, todėl nuolat investuojama į komandos tobulėjimą šioje srityje.

LGL komandai svarbu, kad savanoriai, prisijungdami prie komandos, ateitų ne tik padėti organizacijai įgyvendinti užduotis ir pasiekti užsibrėžtus tikslus, bet ir pasijustų esantys bendruomenės dalimi, turėtų galimybę kurti ryšius ir būti saugioje erdvėje.

Mokymai vyko įgyvendinant projektą „Integrali „Pride“ savanorių programa – tvaraus LGL augimo garantas“, kurį finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.