LGL 2016 metų veiklos rezultatų apžvalga – jau internete

Nacionalinė LGBT* teisių organizacija LGL džiaugiasi galėdama pristatyti 2016 metų veiklos ataskaitą. Veiklos skaidrumas ir nepriklausomybė nuo bet kokių politinių ar finansinių interesų – vienas pagrindinių organizacijos prioritetų, siekiant efektyvios LGBT* bendruomenės įtraukties ir socialinės integracijos Lietuvoje.

Naujausioje LGL veiklos ataskaitoje išsamiai pristatomos 2016 metais organizacijos vykdytos veiklos, įgyvendinti projektai, išleisti leidiniai bei priemonės strateginiams tikslams pasiekti. Taip pat pateikiamas įsimintiniausių 2016 metų LGL veiklų dešimtukas, organizacijos darbuotojų, bendruomeninės Valdybos, narių ir savanorių nuveikti darbai. Leidinyje taip pat galima rasti detalią 2016 metų finansinę ataskaitą. Ataskaita bus oficialiai pristatyta ir patvirtinta visuotiniame asociacijos LGL narių susirinkime.

Daugiau aktualios informacijos apie asociacijos LGL veiklas bei LGBT* bendruomenės aktualijas visada galite rasti kasdien atnaujinamoje svetainėje www.lgl.lt bei LGL „Facebook“ paskyroje www.facebook.com/lgl.lt.

Asociacijos LGL 2016 metų veiklos ataskaitą galite rasti adresu: http://www.lgl.lt/lgl/veikla/ataskaitos.

2016 metų LGL veiklos ataskaita, 2017

2016 metai Lietuvos LGBT* bendruomenei buvo ypatingi dėl asociacijos LGL trečią kartą Vilniuje organizuoto „Baltic Pride“ 2016 festivalio. Pagrindiniu festivalio akcentu tapo eitynės „Už Lygybę!“, kuriose dalyvavo iki 3000 Lietuvos ir užsienio LGBT* bendruomenės narių ir juos palaikančiųjų asmenų minia.

„2016 metų LGL veiklos ataskaita tokia pat spalvinga kaip ir praėję metai. Džiaugiamės, kad „Baltic Pride“ 2016 festivalis buvo kokybiškai kitoks – pavyko sukurti buvimo kartu stebuklą. Tuo pat metu tai ir įpareigojimas mums visiems siekti dar daugiau,“ – komentavo LGL komunikacijos koordinatorė Eglė Kuktoraitė.

Asociacija LGL taip pat norėtų pasinaudoti proga padėkoti savo Valdybos nariams, darbuotojams bei savanoriams. Be šių žmonių užsidegimo, atsidavimo bei ryžto asociacija LGL nebūtų tokia, kokia ji yra šiandien – veržli, dinamiška, besimokanti iš savo klaidų ir drąsiai žengianti pirmyn. Ypatingą stimulą mūsų darbui suteikia ir mūsų draugai bei rėmėjai – aistringai palaikančiųjų žmogaus teises Lietuvoje kasmet vis daugėja. Dėkojame visiems vienokia ar kitokia apimtimi prisidėjusiems prie asociacijos veiklos 2016 metais!