Kvietimas dalyvauti tyrime “Religingumas ir seksualumas šiuolaikinėje Lietuvoje”

Šiuo metu Vytauto Didžiojo universiteto Sociologijos katedroje vykdomas tyrimas “Religingumas ir seksualumas šiuolaikinėje Lietuvoje”, šio tyrimo metu 2017 m. spalio mėn. buvo atlikta LGBT+ bendruomenės narių apklausa. Apklausos duomenys pristatyti lapkričio 29 d. vykusioje diskusijoje Atviros Lietuvos fonde. Informacija apie šią diskusiją ir pristatytus pirminius tyrimo duomenis rasite čia.

Tęsdami tyrimą šiuo metu ieškome LGBT+ bendruomenės narių, kurie sutiktų duoti anoniminius interviu apie savo santykius su religija, (ne)religinį švietimą, religines patirtis ir santykius su dominuojančia religine bendruomene. Ieškome tyrimo dalyvių, kurie šiuo metu save laiko (1) Romos katalikų bažnyčios nariais, (2) yra nutraukę santykius su Romos katalikų bažnyčia ir (3) niekada nebuvo/nelaikė savęs Romos katalikų bažnyčios nariais.

Interviu vyks susitikus arba Skype programos pagalba Vilniuje ir kitose Lietuvos vietovėse. Tikėtina interviu trukmė apie 1 val. Tyrimo metu surinkti duomenys bus naudojami mokslo tikslais, skelbiami nacionaliniuose ir tarptautiniuose moksliniuose periodiniuose leidiniuose, nacionalinėse ir tarptautinėse mokslo konferencijose, mokslo populiarinimo straipsniuose ir leidiniuose.

Norinčius ir galinčius dalyvauti tyrime ir papasakoti savo istorijas prašome rašyti tyrimo vadovei sociologei dr. Milda Ališauskienei (Vytauto Didžiojo universitetas) elektroniniu paštu milda.alisauskiene@vdu.lt iki vasario 9 dienos.

Iš anksto dėkojame už Jūsų dalyvavimą tyrime.