Kviečiame į susitikimą su Toronto universiteto akademiku Michael E. Pelz

Asociacija LGL, bendradarbiaudama su Kanados ambasada, kviečia į rugsėjo 24 dieną 17:00 viešbutyje „Neringa“ (Gedimino pr. 23, Vilnius) vyksiantį susitikimą su Toronto universiteto akademiku Michael E. Pelz. Doktorantas skaitys paskaitą „Europeizacija, nacionalinės partinės sistemos ir LGBT* žmogaus teisės: Augančių skirtumų atvejai“ pagal disertaciją apie Europos Sąjungos plėtros ir LGBT* žmogaus teisių pokomunistinėje Europoje sąsajas.

Michael E. Pelz paskaita siekia užmegzti dialogą su Lietuvos LGBT* žmogaus teisių aktyvistais ir entuziastais bei kartu atrasti LGBT* asmenų teisių įtvirtinimo Lietuvoje būdus. Susitikimą su akademiku užbaigsime diskusija, kurios metu doktorantas maloniai sutiko atsakyti į renginio dalyvių klausimus.

Akademiko apsilankymo Lietuvoje tikslas – kuo išsamiau susipažinti su LGBT* teisių padėtimi Lietuvoje. Michael E. Pelz domina, ar pastaraisiais metais LGBT* asmenų socialinė aplinka tapo draugiškesnė, ar pasikeitė politinių partijų požiūris į LGBT* žmones ir kaip Lietuvoje įgyvendinamos tarptautinės LGBT* žmogaus teisių direktyvos.

Paskaitos programa:

17.00-17.30 – pasitikimo kava ir dalyvių registracija

17.30-18.20 – paskaita „Europeizacija, nacionalinės partinės sistemos ir LGBT* žmogaus teisės: Augančių skirtumų atvejai“

18.20-19.00 – klausimai, atsakymai ir diskusija

 eea_grants_logo_2014

Paskaita vyks anglų kalba su vertimu į lietuvių kalbą.

Renginys organizuojamas pagal Europos Ekonominės Erdvės finansinio mechanizmo NVO Programos Lietuvoje remiamą projektą „Link praktinio LGBT* teisių įgyvendinimo Lietuvoje“.

Numatoma renginio trukmė – 2 val. su kavos pertrauka. Įėjimas – nemokamas.

canada