Kino Vakarai LGL Bendruomenės Centre

Jau senokai kaip LGL’e vyko filmų vakarai, o kadangi mes jų taip pasigedome, mūsų naujasis EST savanoris Giordano, vos atvykęs, ėmėsi iniciatyvos ir nusprendė, jog tai puikus būdas suburti LGBT bendruomenės narius. Štai taip, filmų vakarai vėl atsidūrė mūsų renginių kalendoriuje.

Jau praėjusią savaitę, visi susirinkome peržiūrėti dokumentinio serialo „Gaycation“ pirmojo sezono, pirmąjį epizodą. Veiksmas sukasi apie Ellen Page ir Ian Daniel, kurie keliauja aplink pasaulį, tyrinėdami LGBT kultūras tokiose šalyse kaip Japonija, Brazilija, Jamaika ar Jungtinės Amerikos Valstijos. Pagrindiniai veikėjai sutinka ir išgirsta daugybės įkvepiančių žmonių istorijų. Pirmasis epizodas visus nukėlė į Japoniją, kur galėjome iš arčiau pažvelgti į Japonijos LGBT asmenų gyvenimą, jų problemas, santykius, ir žinoma, kultūrinius tos šalies aspektus. Vis dėlto, jeigu praleidote pirmąją peržiūrą, nesijaudinkite, atvykite į antrąją! Juk kiekvienas epizodas savitas ir kitoks, kadangi mus nukelia vis į kitą pasaulio kampelį.

Tad jeigu norėtumėte daugiau išmokti apie skirtingas kultūras ir jose, kylančias LGBT žmonių problemas, arba tiesiog mėgstate laisvą laiką vakarais praleisti prasmingai ir padiskutuoti, nedelskite, prisijunkite prie mūsų sekančio filmo vakaro!

Apie vykstančius ir būsimus renginius žiūrėti čia.

erasmus_logo2-1024x292Asociacija LGL įgyvendina  10 mėnesių projektą „Demokratija ir menas: LGBT bendruomenės ir sąjungininkų įgalinimo bei stiprinimo link“ (“Democracy and Art Intertwined: Working Towards Empowered and Active LGBT Community and Allies in Lithuania”), remiamą Erasmus+ programos EST (Europos savanoriška tarnyba).