JAV reperė Iggy Azalea iki šiol gailisi dėl praeityje paskelbto homofobiško komentaro

Š. m. birželio 8 dieną populiari JAV repo muzikos atlikėja Iggy Azalea paskelbė atšaukianti savo pasirodymą Pitsburgo miesto „Pridefest“ festivalyje, kuris įvyks š. m. birželio 13 dieną. Vos paskelbus apie atlikėjos pasirodymą festivalyje, renginio organizatoriai „The Delta Foundation“ sulaukė LGBT* bendruomenės ir jos interesus atstovaujančių organizacijų pasipiktinimo: 2011 metais I. Azalea asmeninėje socialinio tinklapio „Twitter“ paskyroje paskelbė komentarą, kuriame nepagarbiai kreipiasi į lesbietes.

I. Azalea ne tik atšaukė savo pasirodymą „Pridefest“, bet ir viešai atsiprašė visų, kuriuos įžeidė jos, tuo metu dar „nesubrendusios merginos“ komentaras. Dainininkė pabrėžė, jog nėra „homofobė ar rasistė“, kaip tikino pasipiktinusieji jos neapykantą kurstančiu komentaru.

„Labai apgailestauju turėdama pranešti, jog birželio 13 dieną nebekoncertuosiu Pitsburgo Pride festivalyje. Tokį sprendimą priimti buvo sudėtinga, nes aš nuoširdžiai palaikau LGBT* bendruomenę ir jos organizuojamus renginius. Tačiau jaučiu, jog šiuo metu mano dalyvavimas tik nukreiptų dėmesį nuo esminio renginio tikslo,“ – rašo dainininkė savo asmeninėje „Twitter“ paskyroje.

„Tvirtai tikiu lygybe. Apmaudu, tačiau praeityje, kai buvau jauna ir nesubrendusi, pavartojau netinkamus žodžius. Nenorėčiau, kad tai, kas neapgalvotai išsprūdo jaunystėje būtų interpretuojama kaip mano charakterio atspindys. Nesiekiau įžeisti ir nepaprastai apgailestauju, kad ištariau šiuos žodžius. Dabar, kai esu suaugusi moteris, niekada nepasakyčiau nieko panašaus, nes suprantu, kaip jie apsunkina kovą už teises, kuriomis nuoširdžiai tikiu. Atsiprašau kiekvieno, kurį įžeidžiau ar nuvyliau ir linkiu renginyje dalyvausiantiems gerbėjams ir mano šeimai puikios šventės,“ – pabrėžė I. Azalea.