Homofobų neapykantos sulaukusi lenkų pora pagaliau susituokė išsvajotoje Madeiroje

Vaizdo klipe savo seksualinę orientaciją atskleidusi lenkų pora sulaukė homofobų grasinimų nužudyti, tačiau dabar džiaugiasi pagaliau išsipildžiusia svajone susituokti Portugalijai priklausančioje Atlanto vandenyno saloje Madeiroje.

Lenkijos televizijos žurnalistui Jakubui Kwieciński ir jo partneriui Davidui pagaliau buvo suteiktas leidimas susituokti išsvajotoje saloje. Neseniai poros prašymas susituokti Madeiroje buvo atmestas dėl atsakingų Lenkijos institucijų aplaidumo rengiant dokumentus. Tačiau išgirdę apie homofobiją, su kuria susidūrė Jakubas ir Davidas, Portugalijos metrikacijos skyriaus darbuotojai porai padarė išimtį.

„Jei negalime susituokti savo šalyje, tai padaryti norime mums brangioje vietoje. Yra šalių, kur leidimą susituokti galima gauti lengviau, tačiau pasirinkome Madeirą, nes prieš kelerius metus atostogaudami pamilome šią salą ir dabar nuolat ten lankomės,“ – aiškino Davidas.

Jakubas kelią iki svajonės išsipildymo apibūdino kaip „kovos mūšį“. Po viešo atsiskleidimo pora sulaukė grasinimų susidoroti.