H. Clinton pabrėžė sieksianti LGBT* asmenų lygybės

Š. m. spalio 3 dieną Demokratų partijos kandidatė JAV prezidento rinkimuose Hillary Clinton susitikimo su LGBT* teisių organizacijos „Human Rights Campaign“ atstovais metu pabrėžė sieksianti LGBT* asmenų lygybės. „Puikiai žinau, su kokiais pavojais susiduria LGBT* asmenys ir jų šeimos nariai. Kandidatuoju į JAV prezidentus, kad kartą ir visiems laikams nutrauktume socialinį neteisingumą LGBT*asmenų atžvilgiu,“ – tikino H. Clinton.

Susitikimo metu buvusi JAV valstybės sekretorė ir pirmoji ledi sveikino JAV Gynybos Departamento sprendimą panaikinti draudimą translyčiams asmenims tarnauti šalies kariuomenėje. „JAV ginkluotųjų pajėgų „Neklausk ir nesakyk“ politika baigėsi. Tačiau tai nekeičia fakto, jog 14000 karių buvo priversti pasitraukti iš kariuomenės dėl savo seksualinės orientacijos,“ – įsitikinusi politikė.

Demokratų partijos kandidatė JAV prezidento rinkimuose pagyrė LGBT* teisių organizacijos „Human Rights Campaign“ atstovus už pastangas siekiant santuokos lygybės įtvirtinimo visose JAV valstijose. „Kandidatuoju į JAV prezidentus, kad atstovaučiau visų amerikiečių, įskaitant LGBT* amerikiečius, teises,“ – tikino H. Clinton.

H. Clinton taip pat atkreipė susirinkusiųjų dėmesį į nerimą keliančią transfobinių neapykantos nusikaltimų JAV statistiką. „Privalome imtis efektyvių priemonių siekiant pasipriešinti transfobiniams neapykantos nusikaltimams. Translyčiai asmenys mūsų šalyje yra vertinami ir mylimi. Jie yra mūsų artimieji,“ – pabrėžė kandidatė JAV prezidento rinkimuose.