Didžiųjų Lietuvos miestų gatvėse – „Vaivorykštės dienų“ 2018 plakatai

Š. m. gegužės 15 dieną Vilniaus miesto viešosiose erdvėse pasirodė Nacionalinės LGBT* teisių organizacijos LGL organizuojamo festivalio „Vaivorykštės dienos“ 2018 socialinės reklamos plakatai, kuriais siekiama atkreipti dėmesį į LGBT* bendruomenės padėtį šimtmetį švenčiančioje Lietuvoje.

Socialinės reklamos plakatai su išskirtiniais LGBT* sąjūdžio Lietuvoje momentais primena, jog šiemet šimtą metų švenčia ne tik Lietuvos valstybė, bet ir LGBT* bendruomenė Lietuvoje. LGBT* žmonės visuomet buvo mūsų istorijos dalimi, o apie tai primena įvairiose mūsų šalies vietose suplevėsavusi vaivorykštės spalvų vėliava. Plakatuose užfiksuotos įvairios Nacionalinės LGBT* teisių organizacijos LGL veiklos akimirkos. Fotografijų autorius – fotografas Augustas Didžgalvis.

Socialinės reklamos plakatai Vilniaus miesto transporto laukimo paviljonus puoš iki gegužės 22 dienos. „Vaivorykštės dienų“ 2018 reklaminiai stendai Kaune ir Klaipėdoje bus eksponuojami gegužės 22-29 d.

Socialinės reklamos plakatų kampaniją remia Europos Sąjungos Teisių, lygybės ir pilietiškumo programa, Norvegijos ir Europos Ekonominės paramos fondas ir Norvegijos ambasada.