„BALTIC PRIDE DÉJÀ VU“ VAKARĖLIS DAR KARTĄ ĮRODĖ: MES VIENINGI

Š. m. rugsėjo 24 dieną Nacionalinė LGBT* teisių organizacija LGL, pakvietė į „Baltic Pride Déjà Vu“ vakarėlį, kuris dar kartą priminė per „Baltic Pride“ 2016 mus siejusią vienybę bei paskatino kurti naujus šildančius prisiminimus.

„Baltic Pride Déjà Vu“ vakarėlis vyko jaukiame tarp medžių mažame parkelyje Pylimo gatvėje pasislėpusiame džiazo klube „Paviljonas“. Ši vieta pasirinkta neatsitiktinai – čia „Baltic Pride“ 2016 renginių savaitės metu veikė Pride Namai. Taigi šioje puikiai pažįstamoje aplinkoje „Baltic Pride“ festivalio nuotraukų ir vaizdo klipų pagalba buvo sukurta ypatinga vakarėlio atmosfera.

Garsiosios drag karalienės LaDiva Live, kuri tapo „Baltic Pride“ koncerto pažiba, vaidmuo atiteko nuostabiajai Okeanidei, kuri papuošė vakarėlį savo rožiniais blizgučiais ir greitai tapo vakaro žvaigžde. Okeanidė šiltai sutiko visus, kurie įsigijo loterijos bilietą, su kuriuo buvo galima laimėti „Six Colors Travel“ įsteigtą prizą – kelionę dviem į Stokholmą.

Vakarėlis buvo „pritaikytas“ kiekvieno poreikiams. Vakarėlio pradžioje buvo galima susirasti vakaro simpatiją, dalyvaujant queer „greituosiuose pasimatymuose“. „Greitieji pasimatymai“ buvo skirti visiems, nepaisant lytinės tapatybės ar seksualinės orientacijos. Pasimatymus vedusi Okeanidė savo šaunios nuotaikos užtaisu padėjo sukurti ypatingai romantišką atmosferą.

Po „greitųjų pasimatymų“ šokių aikštelę oficialiai užėmė DJ Ptychka, kuris LGBT* bendruomenėje didžėjauja jau nuo 1993 metų. Jam įkandin pasirodė Mark Adam Harold ir Filomino DJ‘s, užkariavę sceną savo nuostabiu 9-tojo ir 10-ojo dešimtmečių bei naujesnių hitų mišiniu. Renginio dalyviai tai pat galėjo atsipalaiduoti spalvindami unikalią edukacinę projekto „Share Your Colors“ knygą. Prie vakarėlio taip pat prisijungė asociacija „Demetra“ , suteikusi galimybę atlikti vos vieną minutę trunkantį ŽIV testą. Visi kurie nespėjo įsigyti „Baltic Pride“ suvenyrų galėjo tai padaryti vakarėlio metu specialioje „Baltic Pride Déjà Vu“ parduotuvėje. Tarp įprastų prekių pirmą kartą buvo pristatyta „Baltic Pride“ foto knyga – tikra grožybė papuošianti kiekvieną knygų lentyną.

Po vidurnakčio buvo paskelbta „Six Colors Travel“ loterijos nugalėtoja. Okeanidė ir prizą įsteigusios agentūros direktorius ištraukė laimingojo loterijos dalyvio numerį. Loterijos nugalėtoja Juliana atrodė ir patenkinta, ir nustebusi. Paklausta, ką pasiims su savimi į kelionę, ji atsakė dar nežinanti.  Mes linkime jai sėkmės ir dėkojame „Six Colors Travel“ už įsteigtą prizą.

„Baltic Pride Déjà Vu“ vakarėlio metu surinktos lėšos bus panaudotos steigiant naują LGBT* bendruomenės centrą, kurio atidarymas gali tapti dar viena proga švęsti!