Atlikėjo Ten Walls kūrinio „Shining“ premjera – LGL svetainėje (parsisiųsti)

Muzikos kūrėjas Ten Walls, bendradarbiaudamas su Nacionaline LGBT* teisių organizacija LGL, savo klausytojams pristato kartu su bičiuliu, translyčiu atlikėju iš JAV Alexu Radfordu įrašytą naująjį kūrinį „Shining“. Alexas daugeliui atlikėjo Marijaus Adomaičio, muzikuojančio Ten Walls slapyvardžiu, fanų yra geriau žinomas kaip Athena Radford. 2012 metais Marijus Adomaitis ir Alexas išleido pirmąjį kūrinį „Like a Child“. Simboliška, kad, naujojo kūrinio premjerai pasirinkta LGBT* organizacijos svetainė.

Vienas pagrindinių mūsų organizacijos veikos principų – statyti tiltus, o ne sienas. Tik būdami atviri ir sugebėdami mokytis iš savo klaidų, galime tapti bendruomene, laisva nuo baimių ir išankstinių nuostatų. Nacionalinė LGBT* teisių organizacija LGL sveikina Marijaus Adomaičio iniciatyvą naująjį kūrinį „Shining“ pristatyti LGBT* auditorijai skirtoje internetinėje svetainėje. Tikime, jog tai taps mažu žingsneliu į priekį, kuriant atvirą ir visiems draugišką aplinką Lietuvoje.

Kūrinį parsisiųsti galite spustelėję ant SoundCloud piktogramos.Apie Ten Walls kūrinio „Shining“ premjerą LGL svetainėje taip pat rašė naujienų portalai 15min.lt, lrytas.lt.