Asociacija LGL suteiks daugiau galimybių moterims

Asociacija LGL remiama Nyderlandų Karalystės ambasados  pradeda projektą „Moterų įgalinimas kovoti už lesbiečių ir biseksualių moterų teises“.

Susitikimų, seminarų, diskusijų, advokatavimo kompanijų metu bus siekiama  didinti lesbiečių ir biseksualių moterų matomumą Lietuvoje, informuoti visuomenę apie lesbiečių ir biseksualių moterų teises ir poreikius, sustiprinti jų psichinę sveikatą bei gerinti seksualinę sveikatą.
Projekto metu didelis dėmesys skiriamas socialinį dialogą tarp nevyriausybinių organizacijų ir akademinės visuomenės siekiant pokyčių moterų teisių srityje skatinimui bei bendradarbiavimui su kt. organizacijomis.
Norite sužinoti daugiau? Jau sausio 11 d. 18:00 val., antradienį, kviečiame į pirmąjį susitikimą „Let’s bring L’ideas“.
Let‘s bring L‘ideas!
Kas tai? Tai kas mėnesiniai susitikimai, į kuriuos gali ateiti kiekviena (-s), kas turi idėjų, minčių, nori kažką pasiūlyti, įgyvendinti savo iniciatyvą projekte, o gal tiesiog sužinoti naujienas ir artimiausius renginius, susipažinti su įdomiais žmonėmis, pabendrauti.
Šį kartą ne tik susipažinsime tarpusavyje,  „sudėsime“ visas idėjas į krepšį, bet ir atliksime DISC testą, kuris išryškins Jūsų stipriausias savybes. Savo raidės – D, I , S ar C atpažinimas, padidins Jūsų tiek asmeninį, tiek profesinį efektyvumą, ir galbūt – padės suvokti, kuo ir kaip geriausia galėtumėte prisidėti, kad Lietuvoje stiprių ir laisvų moterų daugėtų.
Atnešk savo idėją! Būk projekto dalimi!
Data: 2011 01 11, antradienis, 18:00
Vieta: LGBT centras, Jakšto 22-15, Vilnius (spausti 15 buto skambutį)
Kalba: lietuvių
Skambinti, kilus klausimams: +37060117906