Asociacija LGL organizuoja savanorių mokymus ir kviečia dalyvauti!

Asociacija LGL – Nacionalinė LGBT teisių organizacija šių metų rugsėjo 28 – 29 dienomis organizuoja savanorių mokymus ir kviečia visus, norinčius prisidėti prie organizacijos veiklos!

Dviejų dienų mokymai bus organizuojami Vilniuje, tačiau nenusimink, jei esi iš kito miesto – bus sudaryta galimybė renginyje dalyvauti aktyvistams iš visos Lietuvos. Mokymuose bus taikomi neformalaus švietimo metodai,  skaitomos paskaitos bei rengiami praktiniai užsiėmimai renginių organizavimo, neapykantos nusikaltimų, LGBT centro veiklų koordinavimo temomis, taip pat daug dėmesio bus skiriama komandos formavimo pratimams. Taigi, Tu turėsi galimybę ne tik sužinoti ir išmokti kažką naujo, bet taip pat ir susipažinti su kitais LGL savanoriais bei komandos nariais ir smagiai praleisti laiką!

Jei ir Tu nori būti viso to dalimi, užpildyk dalyvio anketą iki rugsėjo 20 dienos ir mes Tau atsiųsime tikslesnę informaciją anketoje nurodytu el. paštu.

Dalyvio anketą rasi čia.

Dalyvių skaičius ribotas!

Jei turi kokių klausimų, rašyk sandra@gay.lt ir Tau bus atsakyta!

Šie mokymai organizuojami įgyvendinant Lietuvos Respublikos ir Šveicarijos Konfederacijos bendradarbiavimo programos, kuria siekiama sumažinti ekonominius ir socialinius skirtumus išsiplėtusioje Europos Sąjungoje, nevyriausybinių organizacijų subsidijų schemos remiamą asociacijos „Lietuvos gėjų lyga” projektą „LGL institucinių gebėjimų stiprinimas“ (Sutarties Nr. CH-5-FM-1/30).