Nusifotografuok!

Ragindami pasirašyti internetinę peticiją portale manoteises.lt, kuria siekiama paskatinti Lietuvos Respublikos įstatymų leidėjus sukurti greitą, skaidrią ir prieinamą lyties keitimo procedūrą, kviečiame nusifotografuoti su socialinės kampanijos „TRANS_LT“ transparantu ir tokiu būdu palaikyti šią iniciatyvą. Esate LGBT* bendruomenės narys? Susidomėjęs stebėtojas? O galbūt tiesiog paprastas pilietis, kuris yra įsitikinęs, jog žmogaus teisės priklauso visiems, nepaisant seksualinės orientacijos ir/ar lytinės tapatybės? Griebkite į rankas transparantą, užrašykite jame šūkį „#TRANS_LT„, nusifotografuokite, o nuotrauką siųskite mums adresu office@gay.lt. Jau kitą dieną Jūsų nuotrauka pasirodys mūsų paskyroje socialiniame tinke FaceBook.

12246881_10153768564829650_790953104529707164_n

Asociacijos LGL darbuotojų kolektyvas (iš kairės į dešinę: Eduardas, Eglė, Tomas, Samanta ir Vladimiras): „Lietuva yra vienintelė Europos Tarybos valstybė narė, kurioje neegzistuoja apskritai jokia su lyties keitimu susijusi procedūra. Metas pokyčiams – DABAR!“


Nuo gruodžio 7 d. KIEKVIENĄ mėnesį mūsų paskyroje socialiniame tinke FaceBook pasirodys bent po vieną ‘selfie’ su „TRANS_LT“ transparantu bei konkrečiu pasiūlymu, kaip efektyviai užtikrinti translyčių asmenų žmogaus teises Lietuvoje. LGBT* bendruomenės nariai, mūsų draugai, rėmėjai, seneliai, giminės ir kaimynai – visi šiandien stoja po TRANS* bendruomenės vėliava, jog šiems žmonėms būtų sudarytos sąlygos nepatirti diskriminacijos ir smurto Lietuvos visuomenėje.

ŽMOGAUS TEISĖS – MŪSŲ PASIDIDŽIAVIMAS!