Savanoriai ir praktikantai

volunteer_liliVardas: Lili

Pareigos: savanorė

El. paštas: lilien@gay.lt

Apie savanorę: Aš norėjau keliauti po Rytų Europą ir mokytis kalbų nuo mokyklos laikų, kai suvokiau, kad JAV mažai kalbame apie šiuolaikinį gyvenimą šioje pasaulio dalyje. Universitete studijuodama rusų kalbą, pradėjau laisvalaikiu mokytis lietuvių kalbos. Aš sužinojau apie LGL ir Baltic Pride 2014 metais, kai pamačiau Joanos Estrelos knygą Propaganda lesbiečių svetainėje Autostraddle. Išgirdau, kad Baltic Pride 2016 metais grįžta į Vilnių, ir man pavyko susiplanuoti kelionę, kad galėčiau dalyvauti. Labai džiaugiuosi turėti galimybę susipažinti su LGL žmonėmis, pagerinti kalbos įgūdžius ir įgyti LGBT* aktivizmo patirties.

 

NadiaVardas: Nadia

Pareigos: savanorė

El. paštas: nadia@gay.lt

Apie savanorę: Mano keliai pirmą kartą susidūrė su asociacija LGL, kuomet po 2013 metais vykusių Baltic Pride eitynių, pradėjau plačiau domėtis organizacijos veikla. Įkvėpta šio spalvingo bendruomenės renginio, nusprendžiau pasidomėti savanoryste organizacijos viduje. Tad 2014 metais sudalyvavau vykusiuose savanorių mokymuose ir prisijungiau prie asociacijos LGL savanorių komandos. Nuo to laiko esu aktyvi savanorė: prižiūriu LGL biblioteką, struktūruoju jos leidinius ir pan., prisidedu prie ženkliukų gamybos, dalyvauju įvairaus pobūdžio LGL organizuojamuose kūrybiniuose užsiėmimuose, dirbtuvėse, seminaruose bei paskaitose ir visad noriai prisidedu prie jų įgyvendinimo. Taip pat esu EST savanorės Tatianos mentorė. Džiaugiuosi būdama LGL komandos dalimi!

 

 

volunteer_paulinaVardas: Paulina

Pareigos: savanorė

Apie savanorę: LGL organizacijoje pradėjau savanoriaut dar mokykloje. Jei neklystu, tai buvo 2015 pavasaris. Ieškojau savęs, norėjau daugiau suprasti apie tai kas esu ir kodėl tokia esu. Apsilankiau vaivorykštės dienų renginyje, kurį vedė Aliona ir Tomas. Tada dar negalvojau apie savanoriavimą LGL, bet visad buvau socialiai aktyvus žmogus ir bandžiau prisidėt prie visuomenės progreso. Išmėginau save daugelyje organizacijų „Maisto banke“, „Sote“. Deja jose neradau ko ieškojau. Bendruomeniškumo ir prasmės jausmo. Tikriausiai tuo metu LGBT+ problemos man buvo artimesnės. Vėliau 2015 vasarą pradėjau vaiščiot į LGL organizuojamas veiklas ir žingsnis po žingsnio, net nepastebėjau, kaip pati dalyvavau įvairiose socialinėse akcijose, organizavau užsiėmimus, tapau 2016 metų Baltic Pride apsaugos koordinatorė. Dabar esu studentė ir laisvu metu stengiuos prisidėti kiek tik galiu prie LGL veiklos. Artimiausiais darbas EST mentorystė. LGL yra organizacija, kurioje galiu padėti kitiems ir kartu pati tobulėti visomis prasmėmis. Didžiuojuosi, kad čia esu.